X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Викрадення дітей та торгівля ними

Завантажити презентацію

Викрадення дітей та торгівля ними

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконав учень 8-а класу Якимчук Дмитро.

Слайд 2

Торгівля людьми – один із найприбутковіших видів незаконного “бізнесу” після торгівлі зброєю та наркотиками.

Слайд 3

Торгівлю людьми в загалом можна поділяти на декілька груп . 1. Продаж на органи 2. Рабство 3. Сексуальне рабство

Слайд 4

Причина продажу людей на органи виникла із за тяжких хвороб людей які потребують донорів для пересадки органів. Ця послуга коштує дуже дорого і деякі люди користуються цим “нелегально”. Тобто викрадають людей і насильно вирізають органи, які за гроші віддають тому хто потребує ці органи.

Слайд 5

Причина викрадення людей у рабство виникла із за потреби дешевої а в деяких випадках і безкоштовної праці. Такі люди потрапляють в жахливе становище. У людей забирають документи, запирають, позбавляють можливості спілкування з навколишнім світом.

Слайд 6

Небезпека сексуального рабства загрожує не лише жінкам, ай чоловікам і дітям. Їх викрадають для сексуальної експлуатації. Люди яких викрадають у сексуальне рабство стають “ іграшками ”. Їх використовують у будь який час, як завгодно. Над цими людьми знущаються найбільше. Також є ризик зараження ВІЛ СНІДом.

Слайд 7

КІДНЕПІНГ Работу выполнила ученица 8-А класса Шашмурина Карина

Слайд 8

ПРОДАЖА ДЕТЕЙ •Объектами преступных посягательств становятся младенцы и дети до 3 лет •Заочная переправа младенцев ЗА ГРАНИЦУ •Покупателями выступают якобы бездетные пары.

Слайд 9

Пожалуй одним из самых ужасных веяний нашего времени можно считать торговлю детьми. Желание сиюминутного быстрого заработка толкает некоторых родителей на преступные действия в отношении своих детей. Деньги становятся смыслом существования таких людей. В следствии полной бездушности и бесчеловечности они обрекают своих потомков на жестокое обращение , а порой даже на верную смерть.

Слайд 10

Слайд 11

Державні і міжнародні організації уже багато років ведуть боротьбу з цим видом злочину. Але законодавство у цій сфері права є недосконалим, а торгівля людьми- добре організований злочинний “бізнес” з величезними фінансовими можливостями. Тому важливо: бути пильним і самому захищати себе.

Слайд 12

Дети-цветы жизни! Любите их и берегите!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне