X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Викрадення дітей і торгівля ними.

Завантажити презентацію

Викрадення дітей і торгівля ними.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Викрадення дітей і торгівля ними. Виконали: Учениці 8-Б класу Рєзчикова Наталія Карпачова Ірина Перевірив: Вчитель основ здоров`я Тернова А.С.

Слайд 2

Проблема. Проблема торгівлі дітьми залишаеться актуальною в Україні. Десятки, сотні дитячих доль калічаться щороку в нашій та інших странах. Згідно з міжнародним правом, торгівля дітьми - це злочин, до складу якого входить переміщення дітей та їх експлуатація.

Слайд 3

Ключові фактори, які підвищують вразливість дітей і утягують їх у торгівлю: бідність та необхідність заробляти на життя або допомагати сім'ї, прагнення до кращого життя, незнання або нерозуміння дітьми, батьками та особами, які піклуються про дітей, негативних наслідків, які можуть скластися для дітей, які покидають сім'ю заради роботи, відсутність шкіл або коштів для оплати освіти, недооцінка батьками чи дітьми цінності освіти, насильство в сім'ї та інші відхилення, політичні конфлікти чи природні лиха, що зруйнували національну економіку, традиція міграції у пошуках роботи, землі або прожитку, традиція переселення сільських дітей до міських родичам, гендерна дискримінація, приналежність до маргінальної етнічної групи або до підлеглої касти.

Слайд 4

Фактори попиту: попит на дешеву працю мігрантів, масштаби туристичного сектору в рідній країні дитини і в сусідніх країнах, розвиток секс індустрії в країні і на міжнародному рівні, відсутність законів чи слабкий нагляд за впровадженням законів і правил, що стосуються торгівлі дітьми.

Слайд 5

Причини за якими люди займаються торгівлею дітьми: для роботи в домашньому господарстві, для жебракування, у бізнесі розваг, для використання у роботі: на плантаціях, на будівельних майданчиках, у шахтах, у виробничих цехах, та у інших формах зайнятості. А ще у деяких регіонах світу дітей продають для застосування у збройних конфліктах.

Слайд 6

Принципові моменти продажу дітей за кордон: перший: об'єктами злочинних посягань стають немовлята та діти до 3 років, а покупцями виступають бездітні пари. другий: переправлення в США вагітних жінок, які народжували дітей за океаном і за певну плату залишали їх у пологовому будинку. Продаж кожної дитини приносить дільцю близько 15 тисяч доларів, з яких матері дістається лише одна сьома частина. третій: маленьких дітей продають пацієнтам, які потребують трансплантації донорських органів. Жертвами цього бізнесу стають, як правило, діти і бездомні люди.

Слайд 7

Усі діти нашої країни..

Слайд 8

..та й усього світу..

Слайд 9

..не заслуговують на рабство!!!

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне