X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Удосконалення системи управління персоналом на прикладі ВАТ "СТРОЙТРАНCГАЗ"

Завантажити презентацію

Удосконалення системи управління персоналом на прикладі ВАТ "СТРОЙТРАНCГАЗ"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ДИПЛОМНА РОБОТА Студента групи МОІПО-09, Микули І.В. на тему: Удосконалення системи управління персоналом на прикладі ВАТ "СТРОЙТРАНCГАЗ"

Слайд 2

СТРУКТУРА ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ВАТ "СТРОЙТРАНСГАЗ" ТА ЙОГО МІЖНАРОДНИХ ПРОЕКТІВ НАФТОГАЗОВОГО БУДІВНИЦТВА ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ОРГАНІЗАЦІЇ ШЛЯХИ УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ВАТ "СТРОЙТРАНСГАЗ"

Слайд 3

Слайд 4

Діяльність ВАТ «Стройтрансгаз» ВАТ "Стройтрансгаз" - одна з провідних інжинірингових будівельних компаній у Росії, що надає всі види послуг з реалізації масштабних проектів: від розробки концепції до експлуатації. Компанія спеціалізується на створенні й реконструкції промислових і інфраструктурних об'єктів, насамперед у нафтогазовій галузі.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Діаграма розподілу збитків проекту за категоріями працівників

Слайд 8

Розподіл витрат проекту на дотримання термінів будівництва

Слайд 9

Основні першопричини затримки мобілізації персоналу Нестача кадрового резерву, Невідповідність кандидатів вимогам Замовника Особливості місцевого законодавства країн перебування, щодо міграції та мобілізації персоналу; Мовний бар'єр.

Слайд 10

Сіткові графіки переміщення персоналу

Слайд 11

Координація роботи кадрової служби Завдання координації полягає у: Плануванні та створенні кадрових резервів на основі даних про виконання проектів Створенні єдиних баз даних, доступних для всіх підрозділів Товариства Застосуванні автоматизованих засобів управління персоналом, таких як «Інтернет Оракл». Підключення зацікавлених представників Замовника до єдиної інформаційної системи.

Слайд 12

Оцінка ризику діяльності або втрати лінійного менеджера

Слайд 13

Матриця ризиків

Слайд 14

Проведення співбесід перед вступом кандидатів на посаду Проведення співбесід перед вступом кандидатів на посаду Запрошення кандидата з попередніх проектів (використання внутрішніх кадрових резервів); Впровадити підвищення кваліфікації і не тільки для виробничого персоналу, що виконує специфічні завдання; Перевірка відповідності освіти менеджерів при вступі на роботу; Проведення бізнес тренінгів для фахівців служб з метою формування команди та зменшення участі менеджерів в адміністративних процесах проекту Проведення психологічного тестування менеджерів з метою виявлення лідерських якостей Співпраця служби роботи з персоналом із Замовником для виявлення очікувань та співставлення фактичної інформації з сподіваннями Замовника Встановлення корпоративного кодексу ділової етики та поведінки та його пропагування; Розробляти досконалі внутрішні документи, щодо регулювання правил внутрішнього розпорядку та впроваджувати резонну систему адміністративних стягнень. Інформативна робота служби роботи з персоналом по відношенню до усіх працівників, проведення загальних зборів, з метою вияснення психологічного клімату у команді проекту Визначати кар’єрні перспективи для працівників та ознайомлювати їх з ними (вимагає наявності чітких стратегічних планів розвитку в регіоні) Створювати сприятливі побутові умови для працівників і не допускати, щоб побут ставав причиною звільнень і скарг. Виявляти ситуації, в яких необхідне втручання керівника проекту або директора проекту для утримання цінних кадрів; Застосувати інструменти мотивації та психологічного впливу; Слідкувати за терміном дії страхових полісів усіх працівників, поновляти при потребі. Мати в наявності кадровий резерв кваліфікованих фахівців та керівників.

Слайд 15

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне