X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Такі різні ялинки

Завантажити презентацію

Такі різні ялинки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Такі різні ялинки Анекдот стверджує, що фальшиві ялинкові прикраси відрізняються від справжніх лише тим, що від них немає ніякої радості.

Слайд 2

Та чи можна це саме сказати про штучні новорічні ялинки? Вони, зазвичай, можуть виглядати дуже красиво, але з справжньою, з терпким запахом хвої, ялинкою їм ніколи не зрівнятися. Про самі незвичайні новорічні ялинки, справжні та несправжні –наша розповідь ...

Слайд 3

Слайд 4

Ялинка із 40 тисяч пластикових пляшок

Слайд 5

В литовському місті Каунас на площі перед торговим центром встановили різдв`яну ялинку з 40 тисяч використаних пластикових пляшок. Зазвичай, мешканці цього міста щодня викидають величезну кількість цієї тари. А ось такий шедевр було створено… Чим не приклад для наслідування.

Слайд 6

Найдорожча в світі різдв`яна ялинка

Слайд 7

В готелі Emirates Palace Hotel в Абу-Дабі була встановлена найдорожча в світі різдв`яна ялинка. Її вартість склала 11 млн. американських доларів. Справа в тому, що прикрашена вона не звичайними ялинковими іграшками, а дорогоцінностями від найвідоміших світових виробників. Вкрасти, правда, їх ніхто не пробує - в Emirates Palace Hotel дуже хороша охорона.

Слайд 8

Ялинка з бочок з віскі

Слайд 9

Невелике американське містечко Лінчбург (штат Теннесі) відоме всьому світові як батьківщина віскі Jack Daniel `s. Тож, саме тут була створена різдв`яна ялинка, з 140 бочок вищезгаданим спиртним напоєм всередині. Відкриття такого незвичайного объекту було відзначено сотнями літрів Jack Daniel s.

Слайд 10

Ялинка з магазинних візочків

Слайд 11

Магазинні візочки – ось справжній символ Різдв`яних свят в Сполучених Штатах Америки. Адже до них приурочені найбільші в році знижки та найбільші об`єми проданих товарів. В одному з торгових центров Санта-Моніки встановили ялинку Shopping Cart Tree, виготовлену з візочків.

Слайд 12

Ялинка-проектор

Слайд 13

Домашній проектор от компанії Rarebeast може проектувати на стіну або будь-яку вертикальну поверхню лише одне зображення – зелену різдв`яну ялинку, що світиться. Така ель, звичайно, не пахне хвоею, зате легко прибирається по закінченню свят – потрібно лише вимкнути проектор.

Слайд 14

Ялинка з венеціанського стекла

Слайд 15

Скляні вироби, вироблені на венеціанському острівку Мурано, вважаються дуже красивими, і дорогими у світі. А в цьому році у Венеції з`явилась і різдв`яна красуня висотою 8.5 метрів, виготовлена із цього скла. Важить вона три тонни.

Слайд 16

Ялинка з кристалів Swarovski

Слайд 17

І, якщо Мурано славиться найкращим в світі склом, то компанія Swarovski – найкращими в світі штучними кристалами. От з них і була створена новорічна ялинка в сінгапурському магазині Swarovski Boutique.

Слайд 18

Новорічна ялинка з аудіокасет та компакт-дисків Диски відходять в минуле! На зміну їм прийшли цифрові аудіозаписи з Інтернету ; Зате з цифрової музики не зробиш різдв`яної ялинки, як зробив це художник Томас Дейнінгер.

Слайд 19

Новорічна ялинка в стилі PAC MAN PAC MAN, незважаючи на свій поважний як для відеоігр вік, не втрачає популярності! Доказом тому можна вважати різдв`яну ялинку PAC MAN HOLIDAY TREE, встановлену в центрі Мадриду.

Слайд 20

Ялинка з тисячі пивних пляшок Як компанія Jack Daniels створила різдв`яну ялинку з 140 бочок напитком віскі, так і Heineken виділила тисячу пивних пляшок на спорудження Новорічної красуні в Шанхаї. І, що найцікавіше, ялинка ця – справжнього зеленого кольору!

Слайд 21

Слайд 22

Цьогорічна головна ялинка України буде найвищою в СНД Її висота – 35 м. Навколо ялинки заллють ковзанку, зелену красуню прикрасять спеціально виготовленими гірляндами, пише видання “Комсомольская правда”. Ялинка на Майдані Незалежності світитиметься не трьома кольорами, а п’ятьма: блакитним, білим, оранжевим, зеленим та червоним. Її прикрасять величезними сніжинками та м’якими іграшками-щурами – символом наступного року.

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Джерело: asaratov.livejournal.com

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне