X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Свята у Німеччині

Завантажити презентацію

Свята у Німеччині

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Свята у Німеччині Feste am Deutschland

Слайд 2

Зимові фестивалі Весь грудень на площах чи не кожного міста Німеччини проходять різдвяні ярмарки. Це не стільки торгівля, скільки красивий різдвяний ритуал з щоденними шоу. Головне дійство проходить в Нюрнберзі .Після Різдва епіцентр святкувань переміщається з Нюрнберга до Берліна. 31 грудня по місту відбувається карнавальний Новорічний млинцевий забіг для всіх охочих, а увечері декілька мільйонів людей зі всієї Німеччини збираються біля Бранденбургських воріт. Початок Нового року знаменує фейєрверк .

Слайд 3

Різдво(Weihnachten) Німеччина, як і більшість інших країн, святкує Різдво 24 грудня, у Святу ніч. Сім'ї накривають столи у очікуванні Санти ( "Weihnachtsmann"), який приносить подарунки цієї ночі. У цей день більшість сімей обмінюється подарунками - цей звичай називається "Bescherung". За Святвечором йдуть ще два різдвяні дні – 25 і 26 грудня - офіційні вихідні дні, які проводяться з сім'єю та друзями. Міські вулиці та офіси прикрашені різдвяними вогнями, гілками ялини і сосни. Будинки зазвичай прикрашаються - звичайно, ви побачите і вогні у вікні, і намальовані на вікнах фігури і сніжинки. Кольори різдва у Німеччині - червоний і темно-зелений.

Слайд 4

Період з 1-го по 24-е грудня у Німеччині має назву "Adventszeit" ( "Час Адвента") - це час перед Святвечором. У перший день Адвента батьки дають своїм дітям календарі Адвента ( "Adventskalender"), які відраховують дні у зворотньому порядку. Сто років тому такий календар з'явився вперше. Діти мали вирізати надруковані картинки і власноруч вклеювати їх у підготовлені 24 віконця. У віконцях можна було прочитати невеличкі римовані рядки, придумані самим видавцем. Різдвяний календар виявився на стільки популярним, що впродовж наступних тридцяти років його регулярно перевидавали, з'являлися нові моделі. І вже в 20-х роках доводилося вибирати між великою кількістю найрізноманітніших різдвяних календарів. Так з Мюнхена різдвяні календарі поширилися по всьому світу. Кожного дня грудня діти можуть відкрити одні з дверцят календаря і отримати подарунок - маленьку шоколадку у формі зірки або дерева, або невелику іграшку. Ці календарі покликані скрашувати очікування Святвечора.

Слайд 5

Календарі Адвента

Слайд 6

У першу неділю Адвенту, в ознаменування його початку, безліч сімей в Німеччині роблять "Adventskranz" ( "вінок Адвента"). Зазвичай "Adventskranz" робиться з гілок вічнозелених дерев і прикрашається червоно-зеленими стрічками, сосновими шишками і чотирма свічками - по одній на кожного тижня Адвенту. Першу згадку про різдвяну ялинку ( "Tannenbaum") було записано в 1605 в Страсбурзі. Ялинкові прикраси того часу являли собою "троянди, зроблені з кольорового паперу, яблук, вафель, фольги, цукру". Для прикрашання різдвяних ялинок німці використовують різні ялинкові прикраси: горіхи, льодяники і свічки.. Зараз свічки практично повсюдно замінені електричними лампочками.

Слайд 7

Вінок Адвента

Слайд 8

Різдво в Німеччині плавно перетікає в Новий рік. Новий рік ("Silvester") у Німеччині святкують з 31 грудня на 1 січня. Новий рік з родиною, як правило, не зустрічають. Вечірки, концерти, дискотеки, ресторани відкриті до ранку. А коли годинник б'є північ, німці підіймаються на стільці, столи, крісла та з дванадцятим ударом «встрибують» у Новий рік. А після цього виходять на вулицю і вітають усіх сусідів і просто знайомих, п'ють шампанське, запускають у небо феєрверки, петарди, салюти. У ці свята прийнято класти під ялинку подарунки членам своєї сім'ї.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне