X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Програмна модель формування майбутньої української держави

Завантажити презентацію

Програмна модель формування майбутньої української держави

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект АРСА Доповідач: Вітовт Vitovt@Grusha.org.ua програмна модель формування майбутньої української держави Your Name Your Title Your Organization Line 1 Your Organization Line 2 Course Title Course Description

Слайд 2

* Демократична держава та її відповідальність перед народом. ні Президент, ні Каб.мін. не несуть відповідальності за результати своєї діяльності всі передбачені в Конституції контролюючі органи є недієздатними Конституція України не передбачає ні звітності ні оцінку діяльності Президента та нардепів за виконану роботу Отже державні органи “контролюють самі себе”.

Слайд 3

* Освіту невигідно розвивати та підтримувати Освіта - це велика і дуже дорога піраміда В її основі — дошкільна, початкова і середня освіта. На верхівці піраміди — вчені світового рівня. Реальна вартість такого вченого визначається коштами, вкладеними в нього та поєднанням його особистих зусиль та сотень тисяч його співвітчизників. Але він може поїхати працювати в іншу державу. При цьому не компенсуються суспільні витрати на формування таких фахівців.

Слайд 4

* Ви хочете, щоб наша держава була конкурентоспроможною? Треба використовувати напрацювання управлінської науки, перевірені передовими корпораціями! Треба чітко прописати в Конституції мету держави та персональну відповідальність вищих посадовців. Всенародно обрати контролюючу гілку влади зробивши її реально незалежною, авторитетною та дієвою. — поєднати переваги державного і корпоративного управління — створити державу нового типу “державу-корпорацію” “державу-громаду”

Слайд 5

* Держава — Громада для громадян все виховання, навчання, стажування за кордоном здійснюються за державний кошт після досягнення професійних висот громадянин має право працювати де забажає. якщо його бере на роботу іноземна структура, то вона компенсує державі-громаді всі витрати на його професійну підготовку. Замість грабіжницького “знімання вершків” буде нормальний “трансфер” подібно до практики професійних клубів: Кожен громадянин має можливість отримати професійну підготовку світового рівня Підготовка буде за державний кошт “Трансфер” одного такого фахівця дозволяє підготувати десятки нових

Слайд 6

* ДЕРЖАВА – КОРПОРАЦІЯ Всесвітня національна держава-корпорація ― це чергова еволюційна форма самоорганізації етнічних спільнот. У світі третього тисячоліття домінуватиме та нація, яка першою створить всесвітню національну державу-громаду.

Слайд 7

* Завдання проекту АРСА створення ПЗ для формування нової системи правил – нової суспільної угоди – каркасу майбутньої української держави.

Слайд 8

* Влада - це згода людей діяти за певними правилами. В інформаційну епоху правила чимраз більше створюються програмістами. Якщо вони будуть зручні для користувачів, то люди почнуть діяти за цими правилами.

Слайд 9

* Бачення проекту українське суспільство розпорошене втрачена довіра ослаблені механізми знаходження авторитетних лідерів багато українців перебувають в стані самотності ------------------------------------------ Серед українців існують локальні “групи довіри”. В кожного є коло своїх знайомих До груп довіри можуть належати “друзі наших друзів”, прихильники певної ідеї, духовні брати і сестри тощо. Вся громада таких людей — це неначе одна велика духовна сім’я, тому всі стосунки між ними (в т. ч. економічні) можна розглядати як внутрішньо сімейні.

Слайд 10

* Мета проекту актуалізація українських груп довіри об’єднання їх в організовану світову мережу підвищення рівня самодостатності громад

Слайд 11

* Розробка і просування Розробка і просування системи відбувається у формі Гри Звичаєва українська Гра-творення (толока). цілеспрямовано, весело, дружно.

Слайд 12

* Формування груп довіри (Гродерів) засновник групи є членом стартової групи він творить первинну групу довіри кожен член цієї групи пропонується взяти участь у Грі людям зі свого оточення, яким він довіряє. Для вступу треба прийняти наступні умови: Все, що робиться з власної волі, — добро. Все, що робиться з чужої волі, — зло Оздоровлюйся. Роби те, що любиш. Тримайся за своїх Формування мережі відбувається за допомогою системи ланцюгових рекомендацій.

Слайд 13

* Переваги учасників соціальна мережа (групи спілкування та підтримки), система обміну енергією (заробляння енергії з можливістю конвертації в гривні чи іншу валюту), система голосування і коментування публікацій, біржа товарів і послуг, біржа праці (бюро працевлаштування) служба знайомств, система створення кас взаємодопомоги. внутрішніх комерційних та некомерційних проектів, сімейна бібліотека, фонотека та відеотека сімейний стрілецький клуб, сімейна туристична агенція, та інші сервіси

Слайд 14

* Побудова системи система розробляється на основі відкритих технологій веб-інтерфейс системи на основі Drupal додатково - ПЗ для більш зручного спілкування учасників гри для захищеної комунікації буде можливість використовувати шифрування планується можливість роботи з системою в режимі off-line

Слайд 15

* Контакти Ті, в кого є бажання: ознайомитися з подробицями проекту, висловити свої пропозиції, прийняти участь. можуть зв'язуватися з з технічним координатором за наступною адресою: Vitovt@Grusha.org.ua Вітовт. Системний адміністратор гри АРСА. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне