X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Породи свиней

Завантажити презентацію

Породи свиней

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Породи свиней

Слайд 2

У країнах світу розводять понад 200 порід свиней. Всі вони виведені на основі схрещування та штучного відбору кращих тварин. В Україні розводять такі породи: велика біла — 78,4 %, українська степова біла — 5,4 % миргородська — 3,3 %, ландрас — 1,6%, полтавська м'ясна — 4,8 %, дюрок — 0,6 %, уельська — 0,3 %, велика чорна — 0,9 %, українська степова ряба — 0,2 інші породи — 0,4 %.

Слайд 3

ВЕЛИКА БІЛА Одна з основних порід свиней у світі. Порода виведена в ХІХ столітті в Англії шляхом складного схрещування місцевих свиней з скороспілими китайськими, багатоплідними неаполітанськими та португальськими. Неодноразово завозилась на територію України, де успішно акліматизувалась. Пізніше, в результаті племінної роботи, була виведена фактично нова вітчизняна порода. Завдяки своїй високій здатності пристосовуватись до різних кліматичних та кормових умов на даний час Велика Біла порода розповсюджена практично у всіх зонах з розвинутим свинарством.

Слайд 4

ЛАНДРАС Перша спеціалізована порода свиней м’ясного типу, одна з найпоширеніших в світі. Виведена в Данії на початку ХХ століття шляхом схрещування місцевих свиней з великими білими в умовах інтенсивної годівлі та насичення раціону білками тваринного походження. Вважається кращою породою беконного типу. Тварини дуже вимогливі до умов годівлі та утримання . В Україну була завезена в 1948 році.

Слайд 5

ПЕТРЕН Це порода м’ясних свиней, виведена в Бельгії на початку ХХст. Для Петренів характерна хороша конституція тіла, надзвичайно високі життєздатність поросят та стійкість свиней до захворювань, ефективне засвоєння корму, прекрасний ріст, максимальна гібридна сила та сильний статевий інстинкт. Порода також характеризується високою якістю м’яса та великим забійним виходом туш.  В Україні Петрен найчастіше використовується при трьохпородному схрещуванні з гібридом F1 (Велика Біла х Ландрас).

Слайд 6

дюрок Порода виведена у США схрещуванням червоних свиней, завезених з Гвінеї, Іспанії, Португалії та беркширів. На Україні розводиться з 1975року. Дюрки міцної конституції, великі, рудої масті. Тварини відрізняються відмінними відгодівельними та м'ясними якостями. Для породи характерні стабільна якість м’яса, однорідність туш та спокійна поведінка.

Слайд 7

Українська степова біла та ряба Створена в інституті «Асканія-Нова». М'ясо-сального і сального напрямку продуктивності. Тварини цієї породи добре передають у спадок господарсько-корисні ознаки, поєднують продуктивні якості великої білої породи і акліматизаційні якості місцевих свиней, легко переносять суворі умови спекотного літа і вітряної холодної зими.

Слайд 8

Миргородська Створена на основі схрещування місцевих чорно-строкатих свиней з беркширської та іншими кнурами. Порода сального напрямку. Тварини відрізняються здатністю до відкладення сала в молодому віці і пристосованістю до кормових і кліматичних умов. Легко звикають до пасовищного утримання, добре використовують корм. Масть чорно-строката, іноді з рудуватим відтінком.

Слайд 9

Північнокавказька порода свиней, м'ясо-сального напрямку Виведена в Ростовській області і Краснодарському краї схрещуванням місцевих кубанських свиней з великою білою, беркширською і коротковухою білою породами. Затверджена в 1955 році. Свині великі, міцної статури. Щетина густа, м'яка. Масть чорно-строката. Уржумська порода свиней, м'ясного напрямку Виведена в господарствах Кіровської області схрещуванням місцевих довговухих свиней з кнурами великої білої породи. Затверджена в 1957 р. Свині великі, міцної конституції, з довгим глибоким тулубом. Щетина густа, біла.

Слайд 10

Беркширська порода Беркширска порода свиней виведена в графстві Беркшир в Англії у другій половині ХІХ ст шляхом схрещування англійських свиней з неаполітанськими, сіамськими і китайськими породами. Беркширську породу активно використовували для створення нових порід. З її участю в виведено кілька нових порід: миргородська, українська степова ряба, північнокавказька, калінінська, кемеровська, білоруська чорно-ряба. Породу утвердили в 1975 році.

Слайд 11

Корейська порода Порода Мангал

Слайд 12

Література www.vancats.ru/Podvor_svinovodstvo_porody-svinei.htm www.ff-bacon.com/index.php?option=com_content&view...id.. ru.wikipedia.org/wiki/Ландрас_(порода_свиней) premiks.com.ua/.../69-osnovni-porodi-svinej.ht.. svinovodstvo.blogspot.com/2010/12/blog-post_17.html

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне