X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Нереально реальні фотографії!!!

Завантажити презентацію

Нереально реальні фотографії!!!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Нереально реальні фотографії!!!

Слайд 2

Ці фото справжні. Ніякого Фотошопу. Ніяких доробок, ретуші чи графіки. Все це – реальні знімки реальних об`єктів. Щось нам дає мати-природа, щось ми створюємо самі. В кожному випадку, ці фотографії прекрасні по-своєму. Одним словом, нереально реальні фотографії.

Слайд 3

1

Слайд 4

Солончак Уюні – найбільший в світі солончак площею в 10 582 кв.км. Він був утворений в результаті трансформації доісторичних озер. Розтаований в південно-західній Болівії.

Слайд 5

Прекрасні яскраві скелясті утворення в геологічному парку в провінції Ганьсу, Китай.

Слайд 6

Космічний шаттл «Колумбія» над тайфуном Оуен.

Слайд 7

Двері в пекло – так называють Дарвазький кратер в Туркменії. Тут природний газ горить постійно з 1971 року.

Слайд 8

Слайд 9

Чанд Баорі – добре відомий східчастий колодязь, розташований в селі Абанері (Індія). Він знаходиться навпроти храму Харшат Мата і був побудований в 800 році н.е. Його 3500 сходинок на 13 рівнях вдаються в землю на 30 метрів, що робить його найглибшим колодязем в Індії. Тут також знімали фільми «Темний лицар: відродження легенди» та «Позамежами».

Слайд 10

Слайд 11

Озеро Ретба має унікальний колір, яким завдячує унікальному типу водоростей, які виробляють червоний пігмент, щоб створити для себе більше енергії. Через це вода набуває рожевого кольору. Знаходиться озеро в Сенегалі, на північний-схід від Дакару.

Слайд 12

Китайское судно «Шиньо Савако» пытается пришвартоваться к большому буксиру. Это ото было сделано незадолго до того, как судно столкнулось с рыбацкой лодкой «Люронг Ю 2177». В результате столкновения лодка затонула, выжили лишь два человека из 18. Причины столкновения неизвестны.

Слайд 13

Китайське судно «Шиньо Савако» намагається пришвартуватися до великого буксира. Це фото було зроблено незадовго до того, як судно зіштовхнулось з риболовецькою шхуною «Люронг Ю 2177». В результаті шхуна затонула, выжили лише двоє чоловік з 18. Причини аварії невідомі.

Слайд 14

Освітлена ранковим сонцем в оранжевий колір дюна забезпечує чудовий задній фон для силуетів дерев верблюжої акацїї.

Слайд 15

Пещера Хан Сон Дунг – сейчас самая крупная пещера в мире. Ее самый большой грот равен более 5 км в длину, 200 м в высоту и 150 м в ширину. Находится во Вьетнаме. Пещера Хан Сон Дунг – сейчас самая крупная пещера в мире. Ее самый большой грот равен более 5 км в длину, 200 м в высоту и 150 м в ширину. Находится во Вьетнаме. Печера Хан Сон Дунг – зараз найбільша печера в світі. Її найбільший грот дорівнює понад 5 км в довжину, 200 м у висоту та 150 м в ширину. Знаходиться у В`єтнамі.

Слайд 16

Зеленые поля в Моравии.

Слайд 17

Слайд 18

Гора Рорайма. Її вершина займає територію в 31 кв.км, на якій з усіх сторін знаходяться скелі в 400 м. Вона вважається одним із найстаріших геологічних утворень на Землі (близько 2 мільярдів років). На цій горі також зустрічаються межі трьох держав – Венесуели, Бразилії та Гайяни.

Слайд 19

Линкор типа «Айова» - залп главным калибром Линкор типу «Айова» - залп головним калібром.

Слайд 20

Ночной старт космического шаттла «Индевор» 9 февраля 2010 года.

Слайд 21

Туннель Любви в Клевене, Украина.

Слайд 22

Звичайний день для скелелазів в Йосемітському парку, Каліфорнія, США.

Слайд 23

Джерело: http://turprikol.mirtesen.ru/blog/43817491975/Nerealno-realnyie-fotografii!! http://bigpicture.ru

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне