X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Нехай не щезне з карти України моє рідне село Сергіївка

Завантажити презентацію

Нехай не щезне з карти України моє рідне село Сергіївка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Нехай не щезне з карти України моє рідне село Сергіївка Еколого - краєзнавчий проект для учнів початкових класів Науковий керівник Семенюк Н.А. Презентацію підготувала учениця Сергіївської ЗОШ І – ІІІ ст. Близнюк Олена

Слайд 2

Село Сергіївка має 300 літню історію Мета проекту: поглибити знання учнів про історію та культуру українського народу на прикладі рідного села; виховувати патріотичну самосвідомість. Завдання: виробити вміння і навички збирання місцевого матеріалу відповідно до теми. Учасники: діти початкових класів, їх батьки Термін реалізації: протягом 1 - 3 місяців

Слайд 3

Коротка історія заснування села Село розташоване на перехресті відомих сухопутних шляхів, які сполучали відомі козацькі водні артерії по річках Вовчій, Самарі та Міусу, що зв’язували Запорозьку Січ з Кримом. Окрім цього через наше село пролягав відомий Чумацький (або Кримський) шлях, який вливався в самий великий Муравський торговий шлях, що з’єднував землі від Тули до Криму.

Слайд 4

Степові кургани – прадавня історія На території Сергіївської сільської ради є об”єкти історично – культурної спадщини - кургани. Степові кургани не менш древні чим єгипетські піраміди. Кожен з них великий чи маленький, чи тільки примітний давнє кладовище, неповторна і унікальна споруда.

Слайд 5

Давня історія: наші пращури були каменярами В давні часи Сергіївка славилася майстрами, які з природного каменю виготовляли предмети побуту:корита, ступи, котки для молотьби та інші. Деякі з них збереглися до цього часу.

Слайд 6

Недавня історія села: наші земляки були героями Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 Імена героїв навічно вписані на гранітних плитах меморіалу “Скорботна мати”. Пам’ятник збудований в 1975 році. Скульптор Зіміна.

Слайд 7

Пам’ятник “Жертвам фашизму”. В роки Великої Вітчизняної війни на цьому місці був кам’яний кар’єр, в якому радянські військовополонені добували камінь та будували дорогу до міста Красноармійськ.

Слайд 8

Наші пращури були освічені люди – про це свідчить «Історія школи» Історія школи не менш цікава ніж історія села. Перша школа побудована у 1902 році. Сучасна школа збудована у 1973 році на 540 місць. В школі є їдальня, бібліотека,спортзал. Детальніше ознайомитися з історією школи можна в роботі “Педагогічний літопис Сергіївки” авторів Волкової Т.Г. та Семенюк Н.А.

Слайд 9

Кімната оформлена у вигляді житлового помешкання селян XIX століття нашої місцевості. шкільний музей - “СВІТЛИЦЯ”

Слайд 10

Наші предки мали неабиякий смак! Зусиллями дітей, вчителів та жителями села Сергіївка зібрані експонати, яким більше 100 років, тобто були виготовлені у XIX ст. і у нашій місцевості: вишиті рушники, одяг, предмети побуту та інше. Розташовані вони відповідно правил того часу.

Слайд 11

Культукні вподобання земляків береже «Сергіяночка» Справжня гордість нашого села – народний фольклорний колектив “Сергіяночка”. Вже більше 20 років він являється прикрасою всіх культурно – масових заходів.

Слайд 12

Пізнаємо – полюбимо – збережемо!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне