X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моя професія – столяр будівельний, тесляр

Завантажити презентацію

Моя професія – столяр будівельний, тесляр

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моя професія – столяр будівельний, тесляр

Слайд 2

Слайд 3

Маленький екскурс в історію Упродовж всієї багатовікової історії свого розвитку людина у боротьбі із силами природи вдосконалювала вміння будувати та обладнувати власне житло, господарські та культові споруди, обробляти землю, створювати знаряддя праці й предмети побуту. І від давніх-давен до наших днів ця діяльність людей неодмінно пов’язана з обробкою та використанням деревини.

Слайд 4

Слайд 5

Перші меблі з'явилися за часів переходу людей до цивілізованого способу життя і розвитку землеробства. Ще в Давньому Єгипті за 5 тисяч років до нашої ери вироби з деревини складали невід'ємну частину побуту. У гробницях фараонів і знатних єгиптян до наших днів збереглися дерев'яні вироби, що свідчать про високий рівень техніки обробки деревини у той час.

Слайд 6

Одним із відомих в історії людства теслярів є Іосиф Обручник- названий батько Іісуса Христа

Слайд 7

Ця професія - одна з необхідних на Землі. На будівництві промислових підприємств, шкіл, лікарень, житлових будинків не обійтись без столяра та тесляра . Столяр – це людина, яка виконує чистову обробку деревини, виготовляє з неї деталі і вироби. Тесляр – виготовляє чорнові підлоги, зводить зруби.

Слайд 8

Слайд 9

Столярство — вид деревообробного промислу; виготовлення хатнього начиння — лав, ослонів, скринь, столів, табуреток та стільців, мисників, ліжок, а також віконних рам та рамок для вуликів, дерев'яних частин борін та плугів тощо.

Слайд 10

Слайд 11

Сьогодні, коли наука і техніка досягли (без будь-якого перебільшення) космічних висот, суто земні та ще й стародавні професії можуть здаватися молодим романтикам занадто простими, застарілими та непривабливими. Проте столярство дуже далеке від простоти, бо являє собою досить містку галузь прикладних знань. У деревообробці широко застосовують новітні технології. Галузь постійно удосконалюється автоматизованими лініями та сучасними приладами і установками.

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Окиньмо оком звичний світ предметів, без яких сьогодні не можна уявити нашого життя : серед них безліч речей, виготовлених із деревини. Дитяче ліжечко й книжкова полиця, письмовий стіл і платтяна шафа, віконна рама й ажурне різблення ганку- все це витвори вмілих людських рук .

Слайд 16

ПТУ №5 м. Ковеля- двері нашого навчального закладу відчинені для ВАС !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне