X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моя професія – різьбяр по дереву та бересті

Завантажити презентацію

Моя професія – різьбяр по дереву та бересті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема проекту

Слайд 2

Різьба по дереву… Це дивовижний твір маестро-різьбяра. Як він чарує зір! Поглянеш інколи й здається – Ось та мить, Коли у серці Наче музика бринить. Чи чуєш? Із сопілки Лукаша Для нас співає Мавчина душа. Про цвіт коли, В ранішню росу… Й благає: бережіть, творіть красу! І майстер творить: Ціпок, шкатулка невелика, Підсвічник, ваза і тарілка, Ось кубок, люлька і сопілка – Усе в прекрасних візерунках, Майстерно різьблених малюнках. Якийсь пеньок або коріння В хвилини творчого горіння В його руках враз оживає; Стає кумедним чи лякає. А пригадаймо як з поліна З’явився пустунчик Буратіно… Все, чого торкнувся різець Говорить: це творив митець! Для різьбяра Красу творити – це значить – недаремно жити!

Слайд 3

Слайд 4

Історія професії

Слайд 5

Потрапивши у руки майстра, деревина набуває другого життя, перетворюючись на корисні для побуту речі.

Слайд 6

Різьба – поезія в дереві

Слайд 7

Різьбяр по дереву та бересті – професія чи покликання?

Слайд 8

м

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Ще одним різновидом є скульптурна різьба

Слайд 12

образно-художнє мислення; багата уява; сильні, з розвиненою дотиковою чутливістю пальці рук; хороша координація рухів; правильне і точне сприйняття ліній, кольорів; широкий творчий підхід до виконання поставленого завдання. Риси характеру: охайність; вміння самостійно приймати рішення; наполегливість; зібраність; терпіння; зосередженість.

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Якщо тобі цікаво дізнатися, як із звичайного дерева можна створити високохудожні витвори, тоді ПТУ №5 м. Ковеля саме для вас! Унікальність нашого училища в тому, що воно друге в області і одне з небагатьох в Україні готує спеціалістів із такої старовинної, високохудожньої і складної професії як різьбяр по дереву.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне