X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
МОЯ ГРОМАДА – МОЄ МАЙБУТНЄ

Завантажити презентацію

МОЯ ГРОМАДА – МОЄ МАЙБУТНЄ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект ЄС/ПРООН “ Місцевий розвиток орієнтований на громаду ” МОЯ ГРОМАДА – МОЄ МАЙБУТНЄ підготовлено Єпіфанівським сільським центром розвитку громад ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 2

Населення – 987 осіб (в 60-х - більше 2400) Площа населеного пункту – 578 га ФАП, школа, соціальний центр (бібліотека, дитяча студія та ін.) ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 3

у 2006 році Розуміння самоорганізації Прибирання вулиць, кладовищ Висаджування квітів та ін. ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 4

Співпраця з Проектом Червень 2008 р. Районний семінар серпень 2008 р. Сільський семінар Конкурс серед сільських громад району Відвідання тренінгів та ФМР Планування діяльності організації Мобілізація ресурсів Відібрано Єпіфанівську громаду Юридична реєстрація ГО ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 5

Організаційний розвиток ГО «Пан Єпіфан» ГО “Пан Єпіфан” Члени Тендерного комітету Члени Функціональної групи розробляли документи МПП та слідкували за ремонтними роботами 757 216 643 186 ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 6

Ми навчались… Консультації, тренінги, семінари для управління ОГ та розробки мікропроекту ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 7

План розвитку ОГ «Пан Єпіфан» ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 8

Що саме передбачає проект “Облаштування ФАПу с.Єпіфанівка” Заміна частини вікон та дверей Ремонт системи опалення Ремонт водопроводу та каналізації Ремот всередині приміщення Обладнання ФАПу медичним обладнання та новими меблями ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 9

Кроки по впровадженню мікропроекту Що необхідно зробити для втілення плану? Узгодження пріоритету на ФМР Немає бюджету МПП? Робота з громадою по збору фінансів . Узгодження співфінансування з органами влади та координатором Проекту 1. 2. 3. Проектно-кошторисна документація Де брати кошти? ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 10

Бюджет мікропроекту “Облаштування ФАПу с. Єпіфанівка” ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 11

Подальші кроки по виконанню мікропроекту Немає підстави Підписали Угоду Немає хорошого приміщення для ФАПу Робота з громадою, ведення документації, юридичне та фінансове супроводження Як обладнати приміщення Провели тендер на закупівлю обладнання 4. 5. 6. 7. Розширили приміщення та відремонтували: ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 12

Таким був наш ФАП коли все тільки починалось….. ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 13

Ремонтні роботи в ФАПі контролювала і громада і наглядовий комітет з якості ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 14

Тепер ми маємо і фельдшера і сучасний ФАП ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 15

Мікропроект “ Облаштування ФАПу с. Єпіфанівка ” ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 16

Ми працюватимемо й надалі! Плани нашої організації: Наступний проект “Модернізація вуличного освітлення ” участь у групі по розробці Стратегії розвитку Кремінського району участь в проекті “Євроавтобус-3” проект для людей з обмеженим можливостями ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 17

Завдяки участі в проекті: Ми навчились розробляти та впроваджувати проекти Працювати з документами та звітами за європейськими стандартами Мобілізувати ресурси громади та самоорганізовуватись в громадську організацію Громада стала більш впевненою, грамотною, самостійною Ми почали активніше співпрацювати з приватними спонсорами та іншими донорами та партнерськими НГО Ми створили ресурсний центр громад ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 18

Тепер ми ділимось нашим досвідом 8 грудня 2009 року 30 партнерів з Донецька (представники органів влади/самоврядування) та громад Артемівського, Добропільського, Костянтинівського, Красноармійського, Старобешівського, Тельманівського, Словянського, Новоазовського районів та координатори Донецького обласного ресурсного центру громад ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 19

В нас є стратегія розвитку села та план розвитку організації і ще багато проблем можна вирішити разом Головне, що нам допомагають всі активні небайдужі члени громади та спонсори, ми працюємо прозоро та добросовісно “Совершенству нет предела” та ми робили, робимо та будемо робити все задля кращого розвитку нашої Єпіфанівської громади Наші діти бачать село таким … ( з конкурсу малюнку “ Майбутнє громади очима дітей ”) ГО “Пан Єпіфан”

Слайд 20

Дякуємо за увагу! Актив ГО “Пан Єпіфан” Єпіфанівської сільської ради Кремінського району Луганської області ГО “Пан Єпіфан”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне