X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Міський транспорт

Завантажити презентацію

Міський транспорт

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міський транспорт

Слайд 2

Трамвай – існує з 1892 року у Києві. Зараз трамвайні лінії діять у містах: Київ, Дніпропетровськ, Львів та Кіровоград. Найбіша трамвайна лінія знаходиться в Києві.

Слайд 3

Фунікулер споруджений у 1902-1905 рр. Ідея фунікулера належала інженеру А. А. Абагамсону. Фунікулер відкритий 7 травня 1905 р. Його давжина 238 м. Рейс вагона триває 2,5-3 хв. Цей вид транспорту є в таких містах як Київ та Одеса.

Слайд 4

Перший тролейбус в Україні було випущено 5 листопада 1935 р. На маршруті довжиною 3,5 км. Курсувало 4 тролейбуси. Тролейбус є майже у всіх містах України. Наразі найдовший шлях тролейбуса 80 км його маршрут Ялта-Сімферополь.

Слайд 5

Перший метрополітен з`явився 1960 р. В Харкові 1978 в Дніпропетровську 1995 р. Наразі метрополітен є в таких містах як Київ Одеса Харків.

Слайд 6

Перше таксі зявилося в Києві. Наразі вони є у всіх містах україни.

Слайд 7

Перший автобус вийшов в світ у 1801 році його творцем був Річард Тревітік, а його демонстрація пройшла 24 грудня. Автобус є у всіх містах України.

Слайд 8

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне