X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Людина. Особистість. Громадянин

Завантажити презентацію

Людина. Особистість. Громадянин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Людина і світ Людина.Особистість.Громадянин

Слайд 2

Ти знаеш,що ти-людина? Ти знаєш, що ти — людина. Ти знаєш про це чи ні? Усмішка твоя — єдина, Мука твоя — єдина, Очі твої — одні.  Більше тебе не буде. Завтра на цій землі Інші ходитимуть люди, Інші кохатимуть люди — Добрі, ласкаві й злі.  Сьогодні усе для тебе — Озера, гаї, степи. І жити спішити треба, Кохати спішити треба — Гляди ж не проспи!  Бо ти на землі — людина, І хочеш того чи ні — Усмішка твоя — єдина, Мука твоя — єдина, Очі твої — одні.

Слайд 3

Людина у суспільстві Кожна людина живе серед людей, вона пов'язана з ними тисячами різноманітних зв'язків. Універсальною формою взаємозв'язку між людьми є спілкування. Саме завдяки йому людина стає людиною, може узгоджувати свої дії з діями інших людей, пізнавати їх й саме у цьому вона може найповніше виражати свій внутрішній світ, свою сутність. Разом з тим спілкування — це надзвичайно складна царина людського життя. Тому, щоб воно приносило не тільки користь, а й радість, робило людей більш щасливими, кожна людина повинна вчитися спілкуванню, оволодівати його культурою й мистецтвом.

Слайд 4

Слайд 5

Особистість Особистість—це індивід із соціально зумовленою системою вищих психічних якостей, що визначається залученістю людини до суспільних, культурних, історичних відносин. Ця система виявляється і формується в процесі свідомої продуктивної діяльності і спілкування. Особистість опосередковує та визначає рівень взаємозв’язків індивіда з суспільним та природним середовищем. У філософсько-психологічному аспекті особистість—це об’єкт і суб’єкт історичного процесу і власного життя.

Слайд 6

КОЖЕН ВЖЕ З ДИТИНСТВА-ОСОБИСТІСТЬ!

Слайд 7

ГРОМАДЯНИН

Слайд 8

ГРОМАДЯНИН ГРОМАДЯНИН- людина, яка належить до певної країни, де вона мас відповідний юридичний статус, або співвідносить себе з нею. Громадянин має певні права, а також відповідні обов'язки. Поняття громадянин визначає місце людини в державі. З юридичної точки зору громадянин — це загальне поняття, а індивідуальне поняття громадя нина вміщено в його громадянській позиції — у певному ставленні до різних суспільних явищ і процесів з урахуванням інтересів суспільства та держа ви. Власне від умов соціалізації в суспільстві, від родинного виховання, від рівня розвитку особистої культури й освіченості залежить рівень громадянськості певної особи. Формування громадянськості відбувається у про цесі соціалізації особи через систему суспільних відносин. НАЦІОНАЛЬНИЙ ОДЯГ

Слайд 9

СИМВОЛИ УКРАЇНИ

Слайд 10

СИМВОЛІКА УКРАЇНИ

Слайд 11

ЛЮБІМО,НАШУ УКРАЇНУ-ВОНА У НАС ОДНА!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне