X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Корпоративна система в Італії"

Завантажити презентацію

"Корпоративна система в Італії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Корпоративна система в Італії

Слайд 2

Беніто Муссоліні (1883—1945) італійський політичний діяч, фашистський диктатор Італії з 1922 по 1943 роки. Він сконцентрував всю владу в своїх руках як провідник фашистської партії та спробував створити Італійську імперію, яка була б у військовому союзі з гітлерівською Німеччиною.  Поразка Італії у Другій Світовій війні привела також до втрати влади Муссоліні.

Слайд 3

Корпоративна система В основу економічної політики фашистівибуло покладено ідею створення “корпора-тивної держави ” на засадах “класового миру ”. Власне її автором був не Б. Муссоліні, а один з ідеологів фашизму поет Габріель д’Анунціо. Саме він створив перші корпорації в загарбаному в 1919 р. місті Ф’юме.

Слайд 4

Корпорації схвалили заборону страйків і 40-годинний робочий тиждень, контролювали укладення колективних трудових договорів, розглядали конфліктні ситуації, надавали фінансову підтримку профспілкам. На середину 30-х рр. фашистські профспілки об’єднували 4 млн. чол. і завдяки численним пільгам та успіхам в організації дозвілля робітників набули великої популярності. До того ж фашистам вдалося зробити те, на що не спромоглися попередні уряди – скоротити безробіття (з 240 до 100 тис.).

Слайд 5

У галузі економіки та соціальних відносин фашисти вжили заходів для залучення капіталовкладень у промисловість, провели широке роздержавлення, провели вдалу грошову реформу (цьому сприяли значні кредити із США, зокрема позика від банківського дому Моргана у 100 млн. дол.). У 1929 р. рівень промислового виробництва перевищив довоєнний на 40%, виробництво сталі зросло на 84%, електроенергії – на 100%.

Слайд 6

Особливості Усі політичні партії, крім фашистської, забороняються Демократія не потрібна. Італія потребуєсильного лідера, який дасть народу те, чого він хоче Комунізм і соціалізм – вороги фашизму Війна є благом для країни. Італійська молодьповинна бути готовою до боротьби

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне