X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія одягу і текстильних виробів

Завантажити презентацію

Історія одягу і текстильних виробів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ІСТОРІЯ ОДЯГУ І ТЕКСТИЛЬНИХ ВИРОБІВ

Слайд 2

Носіння одягу виключно людська ознака і особливість більшості людських суспільств. Не відомо, коли люди почали носити одяг.

Слайд 3

Жінки виготовляють шовк, малюнок початку 12 століття імператора Хуей-цзун (переробка малюнка художника 8-го століття Чжан Сюаня), ілюструє виробництво шовкової тканини в Китаї.

Слайд 4

Антропологи вважають, що шкури тварин і рослини були адаптовані в покриття як захист від холоду, спеки та дощу, особливо, коли люди мігрували до територій з новими кліматичними умовами.

Слайд 5

Цілком можливо, що спершу покриття для тіла було винайдене для інших цілей, таких, як магія, прикраси, культ, або престиж, а вже пізніше отримало практичне щоденне застосування. Спочатку як тканину використовували повсть близько 100 000 років тому.

Слайд 6

РАННЄ ЗАСТОСУВАННЯ ВОЛОКНИСТОГО ОДЯГУ Інший генетичний аналіз показує, що людська воша, яка живе в одязі, відокремилась від головної воші близько 107 тисяч років до н. е., дослідження доводять, що люди почали носити одяг приблизно в цей же час. Вважається, що це відбулося ще до відомих ранніх міграцій людини з Африки, певний вид Людини (крім Homo Sapiens), який, напевно, носив одяг, мігрував раніше - і поширив цю вошну інфекцію.

Слайд 7

ДЯКУЮ ЗА ПЕРЕГЛЯД

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне