X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ІІ . Питання для обговорення в студії

Завантажити презентацію

ІІ . Питання для обговорення в студії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ІІ . Питання для обговорення в студії: І ведучий: Хто такий патріот? Кого можна назвати патріотом своєї країни? /думками обмінюються школярі та мер міста Бондарчук А.Д./ (це той, хто любить своє рідне місто, країну, дорожить нею, може стати на її захист) Дякуємо. В словнику Даля це поняття трактується так: „Патриот – любитель отечества, ревнитель о благе его, отчизнолюб, отечественник или отчизник ”.

Слайд 2

І І ведучий: Бернард Шоу вважав: „Патріотизм – це коли ви вважаєте, що ця країна краща за всі інші лише тому,що ви тут народились ”. Як вважаєте ви, серед молоді нашого міста чи багато патріотів? (так, ні) /думками обмінюються школярі та начальник міського відділу освіти Голощапова В.М./

Слайд 3

Чи вважаєте ви популярною службу в сучасній українській армії? Хто з вас має бажання пройти службу в армії? /думками обмінюються школярі та гості – Чернишов С., Тодика С.І./ (так, служба в армії є популярно, тому що виховує справжніх чоловіків; ні, в армії –безвідповідальний офіцерський состав, дідовщина, ніхто ні за що не відповідає) І ведучий:

Слайд 4

ІІ ведучий: Як ви вважаєте чи потрібно вивчати в школі курс „Захист Вітчизни”? Чи є необхідність щось змінити в програмі цього курсу? Якщо так, то що? /думками обмінюються школярі, викладач курсу „Захист Вітчизни” Кириченко С.В. та гості/ (курс цей необхідний хоча б тому, що вчить найнеобхіднішому , що знадобиться для життя, навіть,якщо я не піду в армію, ці знання не будуть зайвими)

Слайд 5

І ведучий: Чи спроможна армія без допомоги будь кого, самостійно виховувати патріотів своєї держави? /думками обмінюються школярі, Савицька Н.Ю., Тодика С.І. / (мабуть, ні; бо для цього треба участь родини, школи, друзів або людей , які оточують сучасних підлітків та найголовніша участь – це участь суспільства, держави ) Що ж, як бачимо наші думки співпадають: патріотизм починає виховуватись батьками та у школі, а в армію потрапляють молоді люди, які вже мають певну громадянську позицію.

Слайд 6

ІІ ведучий: В наш час в Україні існує велика кількість програм, проектів, основна мета яких формування особистості підростаючого покоління. В одному з них, з метою виконання указу президента України „Про вдосконалення організації шефства над Військово-Морськими Силами Збройних Сил України” активно працює Яхонтова В.М.. Просимо її розповісти про значимість цієї роботи. /розповідь супроводжується відеофільмом/ Діти, як ви вважаєте: чим реалізація цієї роботи цінна для вас як для підростаючого покоління? (тим, що знайомить нас із службою в армії, взагалі, можна дізнатись і багато цікавого також про міста, про моря, де проходять службу моряки, помандрувати)

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне