X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гідна праця - гідне життя

Завантажити презентацію

Гідна праця - гідне життя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Гідна праця – це продуктивна праця чоловіків та жінок в умовах свободи, рівності, безпеки та поваги до людської гідності. Гідна праця забезпечує справедливий заробіток, безпеку на робочому місці та соціальний захист працівників та членів їхніх сімей, сприяє особистому зростанню працюючих та їхній соціальній інтеграції, дає людям свободу висловлювати свої погляди, об’єднуватися для того, щоб впливати на рішення, що стосуються їхнього життя, гарантує рівне ставлення та рівні можливості для всіх і кожного.

Слайд 3

Слайд 4

Всесвітній день за гідну працю За ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) уперше 7 жовтня 2008 року оголошено Всесвітнім днем дій за гідну працю. Ідею підтримали профспілкові об’єднання світу, зокрема, Загальна конфедерація профспілок (ЗКП), яка діє на теренах колишнього СРСР і, безумовно, Федерація профспілок України.

Слайд 5

ЗАРПЛАТА ЧИ ТІНЬОВА ЗАРПЛАТА ?

Слайд 6

Акція “Ні - тіньовій зарплаті” 7 ЖОВТНЯ 2008 Р.  У  РАМКАХ ВСЕСВІТНЬОГО  ДНЯ  ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ ЧЛЕНИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ «НІ – ТІНЬОВИМ ЗАРПЛАТАМ» , ЦЕНТРАЛЬНИМ ГАСЛОМ ЯКОГО БУЛО : «ЧОРНА ЗАРПЛАТА- ВБИВЦЯ МАЙБУТНЬОГО»

Слайд 7

Піклування держави

Слайд 8

Укр. Як робимо, так ходимо, як дбаємо, так маємо Англ. If you won’t work, you shan’t eat Нім. Wer nicht arbeitet, sol auch nicht essen Рос. От трудов праведных не наживешь палат каменных Праця очима народів

Слайд 9

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне