X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Декларація прав людини"

Завантажити презентацію

"Декларація прав людини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Епіграф: «Не питай, що може зробити для тебе держава, а запитай себе, що ти можеш зробити для неї.» (Джон Кеннеді). «Закони потрібні не для страху, а для допомоги громадянам.» (Вольтер).

Слайд 3

«Загальна декларація прав людини», Міжнародний пакт про громадянські та політичні права.

Слайд 4

Декларація – офіційний документ, в якому проголошено певні принципи та положення. Конвенція – договір між державами з якогось спеціального питання. Організація об'єднаних націй(ООН) – найбільша і найвпливовіша Міжнародна правозахисна організація, створена у 1945 р. Права людини – можливості людини мати певні матеріальні, культурні та духовні блага, необхідні їй для нормального життя та розвитку.

Слайд 5

Загальна Декларація прав людини прийнята 10 грудня 1948 р. у Парижі Генеральною асамблеєю ООН (Вищим законодавчим ООН). Цей документ визначає основні міжнародно-правові стандарти. Дотримуватися норм Загальної декларації про права людини повинна будь-яка держава, яка є демократичною.

Слайд 6

Стаття 1. Усі люди народжуються рівними у своїй гідності та правах. Вони наділені розумом і совістю і мають чинити по відношенню один до одного в дусі братерства. Стаття 2. Кожна людина повинна мати всі права і всі свободи, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного чи соціального походження, майнового, станового або іншого становища.

Слайд 7

- на життя, на свободу, гуманне поводження з боку інших; - на участь в управлінні своєю країною, на вільний доступ до інформації, на свободу думки і переконань; - на працю, освіту, вільний час і медичну допомогу; - на участь у культурному житті.

Слайд 8

особисті (громадянські), політичні, економічні, соціальні, культурні, екологічні.

Слайд 9

Особисті обов'язки можна поділити на фізичні (наприклад, утримувати неповнолітніх дітей) і духовні (наприклад, шанувати честь, гідність,національні почуття людини). Економічні обов'язки — обов'язок віддавати частину свого прибутку увигляді податку на суспільні потреби та ін. Політичні обов'язки — додержуватися конституції і законів, захищати батьківщину та ін.

Слайд 10

Соціальні обов'язки — обов'язок працювати та ін. Культурні обов'язки — дбайливо ставитися до пам'ятників історії культурилюдства та ін. Екологічні обов'язки — берегти природу; компенсувати збитки, заподіянізабрудненням та іншим негативним впливом на навколишнє природнесередовище.

Слайд 11

Мораль і право, право і закон Рушійні сили для життя людини, А їх знання надасть нам вірний тон У розвитку держави України. Регулювати світ людських стосунків, Впроваджувать державницький процес Все в правознавстві міститься в рахунку, Розумно й чесно твориться прогрес. Щоб забезпечить молодим майбутнє, Свідомо накопичуєм знання. Все, що завчили, стане незабутнім, Конкретно мусим жить, не навмання.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне