X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Альтернативні види палива"

Завантажити презентацію

"Альтернативні види палива"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Альтернативні види палива

Слайд 2

Альтернативні види рідкого та газового палива – це паливо,яке є альтернативою (заміною) відповідним традиційним видам палива і яке виробляється (видобувається) з нетрадиційних джерел та видів енергетичної сировини;

Слайд 3

Види Рідке АП Газове АП Тверде АП

Слайд 4

До альтернативних видів рідкого палива належать: • горючі рідини, одержані під час переробки твердих видів палива (вугілля, торфу, сланців); • спирти, олії, інше рідке біологічне паливо, одержане з біологічної сировини; • горючі рідини, одержані з промислових відходів, стічних вод та інших відходів промислового виробництва; • паливо, одержане з нафти і газового конденсату нафтових, газових та газоконденсатних родовищ непромислового значення, якщо воно не належить до традиційного виду палива.

Слайд 5

До альтернативних видів газового палива належать: • газ (метан) вугільних родовищ, а також газ, одержаний у процесі підземної газифікації та підземного спалювання вугільних пластів; • газ, одержаний під час переробки твердого палива (кам'яне та буре вугілля, горючі сланці, торф); • газ, що міститься у водоносних пластах нафтогазових басейнів з аномально високим пластовим тиском, а також у газонасичених водоймищах і болотах; • газ, одержаний з природних газових гідрантів; • біогаз, генераторний газ, інше газове паливо, одержане з біологічної сировини; • газ, одержаний з промислових відходів (газових викидів, стічних вод промислової каналізації, вентиляційних викидів, відходів вугільних збагачувальних фабрик тощо).

Слайд 6

Тверде альтернативне паливо. Прикладом твердого альтернативного палива є паливні гранули — пресовані горючі біовідходи.

Слайд 7

Належність палива до альтернативного підтверджується документом про ідентифікацію палива, що видається уповноваженим органом виконавчої влади у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Слайд 8

Доступним готовим джерелом сконцентрованої енергії є рідке біологічне паливо. З його різновидів трьома найбільш ефективними паливами є: біодизельне паливо, що містить 90% енергії нафтових палив, етиловий спирт (етанол) - 50% їх енергії та метиловий спирт (метанол) - третю частину їх енергії. Біодизельне паливо є найбільш економічним з них для виробництва.

Слайд 9

Біогаз – головне альтернативне паливо Біога з — різновид біопалива. Добувають із відходів сільськогосподарської продукції: солома злакових культур (якщо не використовують на корм великій рогатій худобі, або в якості підстиляючого матеріалу в тваринництві), відходи переробного виробництва сільськогоспадорської продукції — лушпиння соняшника, гречки, рису (хоча інколи застосовують на виробництві в якості місцевого палива), відходів тваринництва, лісопереробки, стічних вод та твердих побутових відходів (відсортованих, без неорганічних домішок, та домішок неприродного походження). Тобто застосовувати можна будь-які місцеві природні ресурси. Біогаз, одержуваний з відходів життєдіяльності тварин і птахів, може замінити в Україні 6 млрд. м3 природного газу, однак для його одержання необхідні значні інвестиції, строк окупності яких складає 4-5 роки. Китай проектує через кілька років довести виробництво біогазу до 100-120 млрд. м3.

Слайд 10

У Бразилії, яка не вважається розвиненою країною у світі, 80% машин їздять на етанолі (в основі - етиловий спирт), який роблять з цукрової тростини, що росте в країні.

Слайд 11

Ведуться розробки альтернативного палива і в Україну Найбільш близькою до втілення є ідея про змішування дизельного палива, отриманого з нафтопродуктів з біодизелем, отриманим із соняшника або рапсу.

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне