X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Афоризми про державу

Завантажити презентацію

Афоризми про державу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала учениця групи №30 III -го курсу (кравець) ВПУ №7 м. Калуша/2013р. Ковальчик Юлія Презентація на тему: “Афоризми про державу”

Слайд 2

Валентин Домиль “Держава відноситься до населення, як кондитер до торта - сильні шари мастить, а слабкі розмазує”.

Слайд 3

Шендерович “Коли держава обернулася обличчям до людини, людина закричала від жаху”. “Тільки в правовій державі закон сильніший від грошей”. Станіслав Янковський “Держава не зобов’язана прислухатися до думки народу, але прослуховувати його повинна. Для цього у неї є спеціальні сили і засоби”.

Слайд 4

Аркадій Давидович “Держава не повинна управляти куховарками”.

Слайд 5

Вольтер “Численність законів у державі є те ж саме,що й численність лікарів: ознака хвороби і безсилля”. “На початку ми псуємо будь - який лад і лише після цього лад псує нас”.

Слайд 6

Конфуцій Лао- Цзи “Коли держава управляється згідно з розумом, ганебні бід-ність і нужда; коли держава не управляється згідно з розумом, то ганебні багатства і почесті”. “Коли в державі смута-виника-ють “вірнопіддані”. “Держава , що нездатна видо-змінюватись нездатна й зберегтись”.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне