X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Афоризми про гроші

Завантажити презентацію

Афоризми про гроші

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Афоризми Про гроші Виконав Учень групи №26 Данилів Петро

Слайд 2

Аванс - початок недоплат. (Генадій Малкин) «Бабки" – це верх вульгарності, тому що їх хочуть всі. (Фредерік Бегбедер)

Слайд 3

Багаті не схожі на вас з нами - у них грошей більше (Ернест Хемінгуей) Багато грошей у народу в панчохах або шкарпетках. Я не знаю, де - залежить від кількості. (Віктор Степанович Черномирдін)

Слайд 4

Заощадженя багато в руках одного. (Юліан Тувім) Багатство подібно до морської води, від якої спрага тим більше посилюється, чим більше п’єш. (Артур Шопенгауер)

Слайд 5

Без грошей ти не проживеш, а з ними точно вбють. (Георгій Олександров) брак грошей комплексує надлишок смутку. (Георгій Олександров) Безкоштовно навіть міхури не пускаються. (Георгій Олександров)

Слайд 6

Більше, ніж любов, порушують тільки гроші. (Бенджамін Дізраелі) Брак грошей наповнює життя. (Геннадій Малкин)

Слайд 7

Брудні гроші до чужих рук не липнуть. (Борис Крутієр) Бути багатим у наш час дуже не вигідно. (Майкл Харрінгтон)

Слайд 8

В світі грошей немає місця людині. (Євгеній Кащєєв) Великі гроші - вірний спосіб швидкого збіднення. (Веселін Георгиев)

Слайд 9

Великі гроші крутяться лише у деяких. (Георгій Олександров) Великі гроші, радують вдень, турбують вночі. (Леонід Сухоруков)

Слайд 10

Алергія буває і на запах грошей. (Валерій Афонченко) Багаті духом найчастіше - бідні родичі бідних духом. (Фелікс Райчак) Багато хто мріє про такі гроші, про яких гроші вже не потрібні. (Владислав Гжещик)

Слайд 11

Божевільних грошей не буває, бувають божевільні від грошей. (Стас Янковський) Валюта теж буває вічнозеленою. (Валерій Афонченко) Великі гроші пахнуть гірше. (Дмитро Пастернак Таранушенко)

Слайд 12

Витрачай на один пенс менше, ніж заробляєш. (Бенжамин Франклін) Витрачаючи гроші на непотрібне, ти мало матимеш на необхідне. (Хілон)

Слайд 13

Відвідуючи казино, можна захворіти манією переслідуваня великими мані-мані. (Георгій Олександров) Віддайте десяту частину вашого доходу - і готуйтеся до нових грошових надходжень. (Луіза Хей)

Слайд 14

Відсутність у пасажира дрібної розмінної монети не може служити виправданням відсутності у ньго великою. (Андрій Книшев) Грошей на його банківському рахунку було мало, але рахунки у нього були у всіх банках. (Валерій Афонченко)

Слайд 15

Відрізнити фальшиві гроші просто: вони не зелені. (Євгеній Кащеєв) Всі ми - засіб для тих, хто має засоби. (Аркадій Давидович)

Слайд 16

Вся перевага мати гроші полягая в можгивості ними користуватися. (Бенджамін Франклін) Гарячі точки планети обігрівають боживільні гроші. (Леонід Сухоруков)

Слайд 17

Вибирай, сказали йому: багатство або розум? як розумна лудина, він вибрав багатство. (Мечислав Шарган) Відміна розподілу безкоштовних пільг найважче б’є по кишені тих, хто їх розподіляє. (Стас Янковський)

Слайд 18

Гравцеві найважче перенести не те, що він програв, а те, що треба перестати грати. (Ганна де Сталь) Грошей потрібно стільки, щоб не відчувіти себе приниженим. (Алла Пугачова)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне