X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Людина і гроші

Завантажити презентацію

Людина і гроші

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Людина і гроші

Слайд 2

Для чого людині гроші?

Слайд 3

Людині потрібні гроші для того, щоб прожити повноцінне життя. Але треба пам’ятати, що не можна бути жадібним до грошей

Слайд 4

Гроші – це результат цілеспрямованих дій людини в її житті.

Слайд 5

Людині мудрій стати багатою неважко, але нецікаво! (Епіклет)

Слайд 6

Розуміння щастя має глибше коріння (за Г. Сковородою)

Слайд 7

Тема грошей у повісті "Гобсек“ Оноре де Бальзака Дослідивши проблему грошей, Бальзак дійшов висновку, що гроші потрібні людині, аби жити, не думаючи про них, а займаючись творчістю, справами тощо. Брак коштів призводить до занепаду моралі, як у Максима де Трая. Невміння керувати своїми потребами призводить до марнотратства й трагедії. Великі гроші дають владу. Але саме великі гроші часом забирають у полон життя людське, як це сталося з Гобсеком.

Слайд 8

Комедія І. Карпенка-Карого "Сто тисяч" і "вічна" тема влади грошей над людиною       У комедії Карпенка-Карого "Сто тисяч" зображено силу, яка перетворює людину на ненажеру, яка викорінює з душі людської те добре і святе, що заложив туди сам Бог. І сила ця - гроші

Слайд 9

УКРАЇНСЬКІ ПРИСЛІВ'Я І ПРИКАЗКИ ПРО ГРОШІ • За гроші не купиш ні батька, ні матері, ні родини. • Гроші маленькі, та велику справу роблять. • Людина без грошей, як птах без крил. • На копійку напився, а на рубель похвалився.

Слайд 10

Помирають дві купюри – одна гривнева, а інша п’ятисотгривнева. Гривнева попадає в рай, а п’ятисотгривнева – в пекло. П’ятисотгривнева обурюється: - Як!!!? Мене таку нову, гарну і чисту відправили в пекло, а ота нещасна, обшарпана і подерта гривня в раю? І за шо це їй такі почесті, а мені така несправедливість? Почула ті нарікання гривнева купюра, підходить до неї і питає: - А ти в церкві хоча б раз у житті була?

Слайд 11

Символи багатства Вогонь Волосся Кінь

Слайд 12

Лілія Земля Золото Баран

Слайд 13

Каліфорнійська золота лихоманка Січень 1848 року – виявлено золото на березі Американської ріки на пилорамі Саттера.

Слайд 14

Вислови відомих людей Під купою грошей може бути похована людська душа. (Н.Гортон) Багатством живиться лише тіло, а душу звеселяє споріднена праця. (Г.Сковорода) Часто і під благеньким плащем криється мудрість. (Цицерон) Гроші для розумних людей є засобом, для дурнів – метою. (А. Декурсель) Не в грошах корінь зла, а в засобах їх добування. (Ю.Рибніков)

Слайд 15

Народна мудрість говорить: “Гроші відчиняють усі двері.”

Слайд 16

Над проектом працювали учні 11-В класу Лященко Тетяна, Власенко-Луцький Ігор, Щербак Мирослава

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне