X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Релігія"

Завантажити презентацію

"Релігія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Релігія

Слайд 2

Релі гія — віра, особлива система світогляду та світосприйняття, набір культурних, духовних та моральних цінностей, що обумовлюють поведінку людини.

Слайд 3

Особливостями релігійного життя України є: • по-перше, порівняно високий рівень релігійної активності населення • по-друге, територіальна нерівномірність поширення релігії • по-третє, активний перехід вірян із одних конфесій в інші • по-четверте, сучасна релігійна ситуація характеризується відродженням та активізацією діяльності церков національних меншин.

Слайд 4

На сьогодні Україна – багатоконфесійна держава, де офіційно діє більше 21 тис. релігійних громад, 82 конфесії, напрямів і тлумачень. Найпомітнішими серед них є: Українська православна церква Українська православна церква – Київський патріархат, Українська автокефальна православна церква Українська греко-католицька церква Римсько-католицька церква.

Слайд 5

Українська православна церква є домінуючою в українському православ'ї. У 1991 р. церква отримала від Московської патріархії самостійність в управлінні, але канонічне підпорядкована патріарху Московському і всієї Русі – Алексію II. Управління церквою здійснює Синод УПЦ на чолі з предстоятелем митрополитом Володимиром.

Слайд 6

В незалежній Україні католицька церква здобула умови для динамічного розвитку, її духовним центром є Львівська архідієцезія. З 1992 р. в Україні працює перший Апостольський Нунцій

Слайд 7

Серед церков, що найбільш динамічно розвиваються останніми роками, – Римсько-католицька церква, її зусилля сьогодні спрямовані на відродження церковної мережі, що існувала в період найбільшого впливу католицизму в Україні у XVII- XVIII ст.

Слайд 8

Слайд 9

Конфлікти між греко-католиками і православними та всередині православної конфесії. Приводом до міжконфесійних зіткнень найчастіше стають поділ сфер впливу, боротьба за лідерство, культові приміщення, майно.

Слайд 10

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Релігієзнавство