X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розвиток пам’яті учня

Завантажити презентацію

Розвиток пам’яті учня

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

треба чітко визначити мету, завдання запам’ятовування слід сформувати мотиви до запам’ятовування; слід сформувати мотиви до запам’ятовування, набування знань, почуття відповідальності; На що звертаємо увагу?

Слайд 3

необхідною умовою запам’ятовування є розуміння матеріалу, утворення смислових зв’язків; важливою умовою ефективного запам’ятовування є сприятливий психічний стан для засвоєння нового матеріалу;

Слайд 4

для кращого запам’ятовування і тривалого збереження повторюйте матеріал при заучуванні; краще вчити по одній годині 7 днів, ніж 7 годин поспіль в один день.

Слайд 5

Усе, що хочеш пам’ятати – уявляй! Май на увазі: усе, що побачив, відчув, почув, - уже запам’яталось. Легко пригадується тільки те, що уявив.

Слайд 6

Не думай словами – думай образами. Не картай себе за невдачі, а роби з них висновки. Не заучуй уроків, а уявляй що-небудь цікаве, що допоможе пригадати потрібну інформацію.

Слайд 7

Не заучуй вірші куплетами, а тільки цілком. Не бійся забути, якщо уявив. Не повторюй того, що вивчаєш, понад 4-5 разів поспіль, краще зроби це за 1 – 3 години.

Слайд 8

Тренуємо учнів:

Слайд 9

1. Вивчений предмет спробуйте намалювати з пам’яті. Потім з’ясуйте, що забули намалювати.

Слайд 10

2. Уважно подивіться на знайомий предмет, потім, заплющивши очі, образно уявіть його собі в подробицях. Розплющивши очі, ще раз погляньте на нього і зазначте, які деталі ви пропустили.

Слайд 11

3. Опишіть із пам’яті риси добре знайомої людини. Спостерігаючи за цією людиною під час зустрічі, уточніть непомічені вами риси її обличчя.

Слайд 12

4. Подивіться на 7-15 дрібних предметів, а потім опишіть їх.

Слайд 13

5. Спробуйте добре роздивитися предмет у падінні. Потім опишіть його якомога точніше.

Слайд 14

6. Огляньте кімнату, запам’ятайте, що в ній стоїть. Потім заплющте очі й уявіть образ побаченого в подробицях.

Слайд 15

7. Задайте голос та інтонацію фрази знайомої вам людини й спробуйте із заплющеними очима уявно знову почути її. Потім повторіть фразу вголос, а під час зустрічі з цією людиною порівняйте „оригінал” з імітацією.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія