X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація для науково- дослідницької роботи за темою : «Фобії у житті людини”.

Завантажити презентацію

Презентація для науково- дослідницької роботи за темою : «Фобії у житті людини”.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація для науково- дослідницької роботи за темою : «Фобії у житті людини”.

Слайд 2

Мета моєї роботи полягає: В дослідженні страхів у дітей нашої школи. Обгрунтування цих страхів та методи боротьби з ними. Та донести до слухачів, що не знаючи про моральний стан дитини, дорослі можуть нашкодити подальшому ії розвитку.

Слайд 3

Психологічні терміни. Пcихологія- це наука, що вивчає психічні явища та поведінку людини,пояснення якій знаходимо в цих явищах. Загальна психологія-дисципліна,що намагається знайти відповіді на питання поставленні перед пихологією в цілому. Вивчає сукупність теоретичних та експерементальних досліджень.

Слайд 4

Різновиди страхів. -Дріб’язковий страх. Це страх впливає на людину,але не порушує умови нормального життя.Як приклад це страх незадовільної оцінки,або бути поставленним у куток.

Слайд 5

Серйозний страх. -це страх ситуацій,людей та речей,що оточують людину.Внаслідок цього страху підвищується тиск,збільшується частота серцевих скорочень.Що негативно впливає на здоров’я людини.Такий страх може викликати ускладнення.

Слайд 6

Фобія. Ускладненням серйозного страху є фобія-це непереборні нав’язливі страхи.Фобія вже вважається хворобою, що лікується у спеціально відведенному закладі.

Слайд 7

Фобії. Моя робота складається з вивчення фобій у нашій школі.Тому акцентувати вашу увагу хочу саме на цьому підрозділі психології. Фобія складається із деяких підпунктів, кожний з них вивчає ту чи іншу сферу фобій: Соціальні агарофобія специфічні Природного середовища Побоювання тварин Медичне побоювання ситуативні

Слайд 8

Опитування серед 110 дітей різного віку.

Слайд 9

Лікування фобій. Взагалі фобії вилікувати дуже важко.Але є метод яким користуються, лікарі-психологи,суть полягає в тому,щоб хвора людина зустрілась зі своїм страхом, така “зустріч” має нести позитивний характер для хворого,і він має зрозуміти,що те чого він так панічно боїться не має для нього загрози.

Слайд 10

Не лякайте дітей! Взагалі-то, всі страхи закладаються в дитинстві. І страхітливі для вразливої дитячої психіки Бабай, Баба-яга чи «цигани, що крадуть дітей», можуть з часом трансформуватися на підсвідомому рівні у образ чи ситуацію, з якою був пов’язаний страх.

Слайд 11

Висновок. Висновок полягає в тому,що страхи дітей в такому віці не дуже відрізняються.В кожної дитини є свої страхи, які можуть з’явитися з різних причин.Діти часто плутають страх з відразою,помилково називаючи відразу страхом.Страхи можуть як з’явитися так і зникнути. Сподіваюся, що моя робота деякою мірою відіграє роль у відношенні до учнів, допоможе ставитися до них з більшим розумінням, адже в такому віці формується свідомість майбутньої людини, яка певною мірою залежіть і від вашого виховання. Діти чутливі,щирі натури, вони не мають злості, заздрості, доброти,співчутливості при народженні..Діти як глина,що зліпишь то і вийде,тому ліпіть майстерно та акуратно.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Психологія