X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЕМОЦІЙНИЙ РИЗИК РАННІХ СТАТЕВИХ СТОСУНКІВ

Завантажити презентацію

ЕМОЦІЙНИЙ РИЗИК РАННІХ СТАТЕВИХ СТОСУНКІВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Жаль та самозвинувачення Особливо дівчатам потрібно знати заздалегідь той гострий жаль, який багато молодих жінок почувають після першого сексуального зв’язку. Одна старшокласниця каже: «Я дуже переживаю, коли бачу, що мої подруги втрачають невинність і віддаються якомусь хлопцю, якого зустріли зовсім недавно. Пізніше, після того, як хлопець покидає їх, вони приходять до мене і шкодують про те, що сталося.»

Слайд 2

Моральний занепад характеру Коли люди ставляться до інших як до речей, що приносять задоволення та насолоду, вони не тільки втрачають самоповагу, але й руйнують свій характер. Цілісний характер складається з таких якостей як повага, відповідальність, чесність, турбота та самостриманість.

Слайд 3

Лють через зраду Іноді емоційна реакція на розрив стосунків - це не просто втрата довіри чи страх ділитись з кимось, це також і лють, шаленство. Дуже часто засоби масової інформації розповідають про людину, яка була дуже розлюченою і скоїла акт насилля над своєю колишньою дівчиною чи своїм колишнім хлопцем. Звичайно ж, люди завжди відчувають гнів, коли з ними поривають, і саме тому, це почуття того, що вас зрадили може дати початок люті, навіть жорстокості.

Слайд 4

Особливо дівчатам потрібно знати заздалегідь той гострий жаль, який багато молодих жінок почувають після першого сексуального зв’язку.Одна старшокласниця каже: «Я дуже переживаю, коли бачу, що мої подруги втрачають невинність і віддаються якомусь хлопцю, якого зустріли зовсім недавно. Пізніше, після того, як хлопець покидає їх, вони приходять до мене і шкодують про те, що сталося.»

Слайд 5

Провина - особлива форма жалю, сильне відчуття того, що людина скоїла щось “аморальне”. Почуття провини - нормальна моральна відповідальність, знак того, що совість людини працює.Джордж Ігр у своїй книзі розповідає історію відомого промовця, який виступав перед старшокласниками однієї із шкіл. Промовця спитали: “Про що ви найбільше жалієте, коли згадуєте свої шкільні роки?” На що він відповів: “Найбільше я жалію про те, що власноруч зруйнував життя однієї дівчини”. Ігр пропонує наступну пораду молодим людям: “Коли наступає час розставання, то, за звичай, дівчата важче сприймають розлуку, ніж хлопці. Краще не випробовувати долі і не спричиняти емоційних проблем іншим, щоб ваша совість була чистою”.

Слайд 6

Багато людей страждають від втрати почуття власної гідності, коли дізнаються про те, що захворіли на хворобу, що передається статевим шляхом. Наприклад, згідно з найновішими опитуваннями, більш, ніж 80% людей, які мають герпес, зазначають, що “мають менше впевненості” та почувають, що у людей виникає менше бажання вступати в статеві стосунки з ними. Але навіть, якщо цій особі пощастить уникнути хвороби, яка передається статевим шляхом, тимчасові статеві стосунки можуть знизити почуття власної гідності як того, хто постраждав так і того, хто виступав у ролі ініціатора цих стосунків.

Слайд 7

Коли люди ставляться до інших як до речей, що приносять задоволення та насолоду, вони не тільки втрачають самоповагу, але й руйнують свій характер. Цілісний характер складається з таких якостей як повага, відповідальність, чесність, турбота та самостриманість.

Слайд 8

Молоді люди, які почувають себе використаними чи зрадженими через розрив в сексуальних стосунках можуть відчувати труднощі у майбутніх взаєминах. Деякі люди, які постраждали від сексуальної експлуатації, починають почуватись так низько, що намагаються завоювати будь-яку увагу з боку інших, навіть, якщо ця увага буде нетривалою та принизливою. А інші, на відміну від перших, можуть взагалі перестати довіряти будь-кому, вони не хочуть знову попасти в тенета обману.

Слайд 9

Іноді емоційна реакція на розрив стосунків - це не просто втрата довіри чи страх ділитись з кимось, це також і лють, шаленство. Дуже часто засоби масової інформації розповідають про людину, яка була дуже розлюченою і скоїла акт насилля над своєю колишньою дівчиною чи своїм колишнім хлопцем.

Слайд 10

“Чим більше стосунки нагадують справжнє кохання, тим більше вкладатиме своєї душі в них людина і тим більше болю відчуватиме вона при розриві цих стосунків”, - каже Кіеран Сойер. Інколи емоційне сум’яття, викликане розривом в стосунках призводить до глибокої депресії. Депресія ж, в свою чергу, може викликати думки до самогубства. В останні 25 років, кількість самогубств серед підлітків зросла в три рази. В 1988 році опитування, проведене Американським Департаментом з Охорони Здоров’я та Допомоги Населенню, показало, що одна з п’яти дівчат підліткового віку вже намагались вбити себе.(для хлопців ця цифра один з десяти)

Слайд 11

Статеві стосунки можуть мати ще один емоційний наслідок: вони можуть перетворити добрі взаємостосунки на погані. Тоді перестають розвиватись інші сторони цих стосунків і дуже скоро негативні емоції виходять на поверхню. Як наслідок, вони отруюють стосунки, і те, що можна було назвати стосунками, сповненими турботи має плачевний кінець.

Слайд 12

Дострокові статеві зв’язки не тільки можуть затримати розвиток стосунків, але й розвиток самої людини та її особистості. Так як, наприклад, деяка молодь звертається до наркотиків та алкоголю для того, щоб звільнитись від тривог та непотрібних переживань, інші можуть звертатись до сексуальних контактів. Вони не учаться як протистояти переживанням та тиску, які ставить перед ними життя. Підлітки, які втягуються в постійні сексуальні зв’язки, звертаються до однієї сторони життя в той час життя, коли вони повинні брати активну участь в житті суспільства - формуючи нові стосунки з новими друзями, приєднуючись до різних клубів та команд, розвиваючи свої вміння та таланти, беручи на себе різні соціальні обов’язки. Всі ці фактори є важливими “поживними речовинами” для розвитку підлітка як особистості. Також цей період життя є особливим тому, що у молоді є і час, і можливість розвивати свої таланти та інтереси. Ті зміни, яких вони зазнають в саме цей період впливатимуть на них все життя. Якщо молодь не буде правильно використовувати цей час, то вона ніколи не зможе повністю використати свій потенціал сповна. Ризик є більшим для дівчат, які часто стають задіяними в сексуальні стосунки і таким чином закривають двері всім іншим стосункам та інтересам.

Слайд 13

Отже, з цих десяти прикладів можна зробити висновок, що варто втриматись , аніж рано починати статеве життя.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Психологія