X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЗВІРІ ВЗИМКУ

Завантажити презентацію

ЗВІРІ ВЗИМКУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК ПРИРОДОЗНАВСТВА 2 КЛАС СВІЧКАР В.І. ДЕРГАЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №3

Слайд 2

Доброго ранку, доброго дня! Доброго вчора, сьогодні, щодня! Хай не псується годинник на вежі, Хай буде все на землі, як належить: Сонце – як сонце, літо – як літо, Дощик – як дощик, квіти – як квіти. Хай посміхаються діти щодня. Доброго ранку! Доброго дня! Добрий день, любі діти, Рада вас вітати. Щастя і добра Всім вам побажати. Посміхніться всім довкола: Сонцю, небу, квітам, людям. І тоді обов’язково День для всіх щасливим буде! ВПРАВА « КРИГОЛАМ»

Слайд 3

ВПРАВА « СНІГОВА КУЛЯ» Я- ОСІЛИЙ ПТАХ Я- СИНИЦЯ. Я- СИНИЦЯ І … Я- СИНИЦЯ, …., ….

Слайд 4

ГРА « ПРОДОВЖ РЯД» ЯК ПРИСТОСУВАЛИСЯ ОСІЛІ ПТАХИ ДО ЗИМИ?

Слайд 5

ГРА « ПРОДОВЖ РЯД» ЯК ПРИСТОСУВАЛИСЯ ПТАХИ, ЯКІ ПРИЛІТАЮТЬ ДО НАС ІЗ ПІВНОЧІ, ДО ЗИМИ?

Слайд 6

ГРА « ХТО-ЩО ЛЮБИТЬ?» Складіть розповідь « Який корм полюбляють птахи»

Слайд 7

ПОСЛУХАЙТЕ ПІСЕНЬКУ В ЧОМУ МАРІЙКА ТАК ВПЕВНЕНА? А ВИ ЗМОЖЕТЕ ПРОЧИТАТИ СЛІДИ НА СНІГУ?

Слайд 8

ТЕМА УРОКУ РОЗШИФРУЙТЕ РОЗСИПАНКУ з в і р і в з и м к у

Слайд 9

ВПРАВА « ПЕРЕДБАЧЕННЯ» ЯК НА ВАШУ ДУМКУ ЖИВЕТЬСЯ ЗВІРАМ ВЗИМКУ? ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА «ЗАЙМИ ПОЗИЦІЮ» ДОБРЕ СКРУТНО ПОЯСНІТЬ СВІЙ ВИБІР

Слайд 10

ВІДЕО ДЛЯ СПОСТЕРЕЖЛИВИХ ДІТОК УВАЖНО СЛУХАЙТЕ. ДАЙТЕ ВІДПОВІДІ. ЯК ПЕРЕЖИВАЮТЬ ЗВІРІ ЗИМУ? ЧИМ ЖИВЛЯТЬСЯ ЗВІРІ В ЗАСНІЖЕНОМУ ЛІСІ?

Слайд 11

ЧЕРВОНА ШАПОЧКА В ЛІСІ КАЗКА ЗНАЙДІТЬ У КАЗЦІ ПОМИЛКИ Одного разу послала мене мама до бабусі. Я ніколи не була взимку в лісі. Ось на снігу видно чиїсь сліди, це два звіра бігли один за одним. У одного лапки менші, а в другого- більші.Це ж білочка і лисиця!

Слайд 12

ЧЕРВОНА ШАПОЧКА В ЛІСІ КАЗКА ЗНАЙДІТЬ У КАЗЦІ ПОМИЛКИ Раптом з неба посипався лапатий сніг. Мені на долоню впали. Які вони гарні! І всі вони мають правильну семигранну форму.

Слайд 13

ЧЕРВОНА ШАПОЧКА В ЛІСІ КАЗКА ЗНАЙДІТЬ У КАЗЦІ ПОМИЛКИ Холодно і голодно цієї пори в лісі. Тварини впадають в зимову сплячку. Не побачити мені сьогодні зайців, борсуків, кажанів, білок, їжаків.

Слайд 14

ЧЕРВОНА ШАПОЧКА В ЛІСІ КАЗКА ЗНАЙДІТЬ У КАЗЦІ ПОМИЛКИ Особливо тяжко взимку птахам.Адже найстрашніше для них- це холод. Іволги, журавлі, шпаки, синиці відлетіли в теплі краї.

Слайд 15

ЧЕРВОНА ШАПОЧКА В ЛІСІ КАЗКА ЗНАЙДІТЬ У КАЗЦІ ПОМИЛКИ Ні косулям, ні оленям не потрібна моя допомога. Вони вільно пересуваються по лісу. Їжі для них вдосталь. ОсЬ так і дійшла я до бабусиної хатинки. Розповім бабусі про свої пригоди.

Слайд 16

ПОМИЛКИ, ЯКИХ ПРИПУСТИЛАСЯ ЧЕРВОНА ШАПОЧКА ЧЕРВОНА ШАПОЧКА БАЧИЛА НА СНІГУ СЛІДИ ЗАЙЧИКА, БО ПЕРЕДНІ ЛАПКИ В НЬОГО БІЛЬШІ ЗА ЗАДНІ. СНІЖИНКА МАЄ ШЕСТИГРАННУ ФОРМУ ЗАЙЦІ І БІЛКИ ВЗИМКУ НЕ СПЛЯТЬ НАЙСТРАШНІШЕ ДЛЯ ПТАХІВ-ГОЛОД СИНИЦІ НЕ ПЕРЕЛІТНІ ПТАХИ ЗВІРІ ВЗИМКУ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ ЛЮДИНИ

Слайд 17

ПОМІРКУЙ ЯК ЛЮДИНА МОЖЕ ДОПОМОГТИ ЗВІРЯТАМ ВЗИМКУ?

Слайд 18

РОЗШИР СВОЇ ЗАННЯ ПОПРАЦЮЙТЕ З ПІДРУЧНИКОМ С.77-80 ДАЙТЕ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ ЯКІ ЗВІРІ ЖИВУТЬ ПІД ТОВЩОЮ СНІГУ? КОЛИ ЗАЙЧИК ВИХОДИТЬ У ПОШУКАХ ЇЖІ? ЯК БІЛКА ПЛУТАЄ СЛІДИ? ЯК ЗИМУЄ ЛИСИЦЯ? ЧИМ ЖИВЛЯТЬСЯ КОЗУЛІ? ЯК ЖИВУТЬ КАБАНИ ВЗИМКУ?

Слайд 19

РОЗШИР СВОЇ ЗАННЯ ЩО ТИ ЗНАЄШ САМ З ЦІЄЇ ТЕМИ? ЯК ЖИВУТЬ ВОВКИ ВЗИМКУ? ЯК ОЛЕНІ ШУКАЮТЬ СОБІ КОРМ? ХТО ІЗ ЗВІРІВ ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ ЛЮДИНИ?

Слайд 20

ВІДЕО ДЛЯ СПОСТЕРЕЖЛИВИХ ДІТОК УВАЖНО СЛУХАЙТЕ І ДИВІТЬСЯ. ЯКІ ЗВІРІ ЗАЛИШАЮТЬ СВОЇ СЛІДИ НА СНІГУ?СЛІДІВ ЯКИХ ЗВІРІВ НЕ ПОБАЧИВ ВЗИМКУ? ЧОМУ?

Слайд 21

ГРА « ВПІЗНАЙ ЗВІРА» ЯК ПЕРЕЖИВАЄ ЗИМУ ЦЕЙ ЗВІР?

Слайд 22

ГРА « ВПІЗНАЙ ЗВІРА» ЯК ПЕРЕЖИВАЄ ЗИМУ ЦЕЙ ЗВІР?

Слайд 23

ГРА « ВПІЗНАЙ ЗВІРА» ЯК ПЕРЕЖИВАЄ ЗИМУ ЦЕЙ ЗВІР?

Слайд 24

ГРА « ЛАСУНКА» ВЗИМКУ ЧИМ ЛАСУЮТЬ ЗВІРІ?

Слайд 25

ГРА « Я ХОЧУ» ЯК ДОПОМОГТИ? По дорозі зайчик скаче, Сніг глибокий — зайчик плаче: Змерз він дуже і тремтить, І не знає, що робить. Де спочити? Де присісти? Де знайти чогось поїсти? Треба швидше у лісочок, Де стоїть старий пеньочок, Сніг лапками розгребти. К. ПЕРЕЛІСНА

Слайд 26

З НАРОДНОГО ДЖЕРЕЛА ЗАЙЦІ ПРИХОДЯТЬ В САД- НА СНІГОВУ ЗИМУ.

Слайд 27

ГРА « ВИПРАВ ПОМИЛКУ» УВАЖНО ПОДИВІТЬСЯ ВІДЕО СЮЖЕТ. ЗНАЙДІТЬ ПОМИЛКИ

Слайд 28

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ ПОПРАЦЮЙТЕ ЗА ПІДРУЧНИКОМ С. 77-81. ДАЙТЕ ВІДПОВІДІ НАПИТАННЯ НАМАЛЮЙТЕ ЗВІРІВ, СЛІДИ ЯКИХ МОЖНА ЗУСТРІТИ В ЗИМОВОМУ ЛІСІ СКЛАДІТЬ РОЗПОВІДЬ « СЛІДИ НЕЗВІДАНИХ ЗВІРІВ»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство