X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Робота з нитками. Аплікація з ниток “Ялинка взимку”

Завантажити презентацію

Робота з нитками. Аплікація з ниток “Ялинка взимку”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Трудове навчання Тема уроку. Робота з нитками. Аплікація з ниток “Ялинка взимку”

Слайд 2

Давайте привітаємось Давайте привітаємось, Давайте посміхнемося, Давайте в очі глянемо, І нам тепліше стане!

Слайд 3

Твоє робоче місце Я готуюся до праці І наводжу лад у папці. Наші руки працьовиті, Спритні і талановиті. Лад, порядок вони знають, Звично речі розкладають: Все для правої – праворуч, Все для лівої – ліворуч.

Слайд 4

Правила техніки безпеки Підготувати своє робоче місце Переходити на інше робоче місце без дозволу вчителя забороняється Коли вчитель звертається до всіх учнів, вони мають припинити роботу й уважно вислухати зауваження, інструктаж Перевірити справність інструментів особистого користування, наявність матеріалів Роботу розпочинати лише з дозволу вчителя Не можна працювати несправним та тупим інструментом Використовувати інструмент лише за призначенням Користуватися прийомами роботи з інструментами, як показав учитель Використовувати навчальний час для виконання завдання і не відволікатися розмовами, своєчасно й якісно виконувати доручену справу

Слайд 5

Відгадай загадку Відгадайте дітвора, Що це за красуня, Вся зелена, мов трава Вкрита голками уся. Срібний одяг вона має Кольорові прапорці, Вся у вогниках сіяє Звірі з мультиків усі. Новорічна ніч настане Всі звірята оживуть, І красуня в танець стане Діти, як її зовуть?

Слайд 6

Ялинка

Слайд 7

Тема уроку Робота з нитками. Аплікація з ниток “Ялинка взимку” Цей урок мене навчить…

Слайд 8

Родичі ялинки Модрина

Слайд 9

Сосна

Слайд 10

Кедр

Слайд 11

Ялиця

Слайд 12

Скоро Новий рік Історія новорічної ялинки Перші вбрані новорічні ялинки з’явилися у Франції в 1605 році. "На Різдво в тутешніх будинках встановлюють ялинки, а на їх гілки вішають троянди з кольорового паперу, яблука, печиво, шматочки цукру і мішуру".

Слайд 13

Ялинкові прикраси Перша скляна ялинкова куля була видуда в XVI столітті. Традиція встановлювати ялинки на Новий рік набула широкого вжитку у XIX столітті в імператорських палацах. В Росії Новий рік стали відзначати за указом Петра Великого з 1 січня 1700 року. (До цього початок Нового року відзначали 1 вересня)

Слайд 14

Указ Петра Великого "Знатними і проїжджими вулицями, біля воріт і будинків, учинити деякі прикраси з древ і гілок соснових і ялинкових, чинити стрілянину з невеликих гармат і рушниць, пускати ракети і запалювати вогні.А людям убогим кожному хоча б по древу чи гілці на воротях поставити". Це свято припало до вподоби народові.

Слайд 15

Головна ялинка України

Слайд 16

В цьому році буде встановлена ялинка: Висота – 35 м Ширина – 16 м

Слайд 17

Робота з нитками

Слайд 18

Що таке аплікація? Аплікація від латинського “applicatio”, що означає прикладання, приєднання. Техніка аплікації – це наклеювання або пришивання шматочків паперу,тканини, рослинних матеріалів Аплікація – це картини з паперу, тканини, листочків, соломки та інших матеріалів. Аплікація – давня, традиційна техніка прикрашання виробів.

Слайд 19

Що знадобиться для уроку? Картон Олівець Шаблон Клей Пензлик Нитки

Слайд 20

Зразки аплікацій з ниток

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Аплікація “Ялинка взимку”

Слайд 24

Техніка роботи Покласти лист синього картону вертикально Обвести шаблон ялинки Намастити обведену площину клеєм Насипати зелені нитки та притиснути рукою Намастити клеєм площину для снігу Насипати білі нитки та притиснути рукою Робота готова

Слайд 25

Слайд 26

Цей урок мене навчив…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання