X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вода - мандрівниця

Завантажити презентацію

Вода - мандрівниця

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготували учні 3-Б класу

Слайд 2

Наша головна мета: довести чи може без води існувати життя? Що може вода ? Чому людині потрібно берегти воду ?

Слайд 3

Дослід І: Нагрівали воду у чайнику до кипіння Висновок: Вода - рідина перетворюється на пару Дослід ІІ: Наливали воду у посудину І ставили у морозильну камеру. Висновок: Вода - рідина перетворюється в твердий стан при температурі, нижчій від 0.

Слайд 4

Ми досліджували властивості води розчиняти деякі речовини. Дослід 1: В одну склянку з водою кидали грудочку цукру, а В другу - ложечку солі. Висновок: Вони розчинилися. Дослід 2: Брали дві склянки. В одну насипали пісок, а в другу - опускали кілька камінчиків. Висновок: Вони осіли на дно.

Слайд 5

Ми проводили досліди, у ході яких на основі спостережень усвідомили властивості води-рідини. Дослід 1: Наливали воду у склянку, потім виливали її на стіл. Висновок: Вода не має форми вона текуча. Дослід 2: У склянку з водою опускали ложку. Спостерігали чи добре її видно ? Висновок: Вода прозора. Дослід 3: Дивилися чи має вода колір. Визначали чи має вона запах Висновок: Вода безбарвна, без запаху.

Слайд 6

В ході виконаної роботи ми прийшли до висновків: Перетворення води з одного стану в інший відбувається в природі постійно. Переконалися що вода - розчинник. Що одні речовини розчиняються у воді , а інші - не розчиняються. Ознайомилися з властивостями води. Переконалися ,що без води живий організм гине. Прісної води на Землі мало. Та з кожним днем чистої води на Землі стає все менше, отже, воду треба берегти.

Слайд 7

Вам можуть стати у пригоді: Дітям про все на світі. Популярна енциклопедія.=Х.: Белкар-книга, 2006.-208с Інтелектуальні ігри в початковій школі.// Упоряд. Ю. Є. Баракова.-Х.: Вид. група «Основа», 2006.=192с. ru.wikipedia.org/wiki/ www.voda-inform.ru www.waterproblem.ru www.givajavoda.com

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство