X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вода – це життя

Завантажити презентацію

Вода – це життя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вода – це життя Виконали учні 4 - А класу Рокитнянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Денис Заровний Анастасія Поліщук Ольга Франкова Віталія Петренко Поліна Пономаренко Анна Крупка

Слайд 2

Вода – це добре вода – це врожай на городах, полях, в садах; після дощів – свіже повітря; мінеральна вода лікує людей; вода потрібна людям і тваринам; водою миємось, у воді перемо одяг; по воді пливуть човни, кораблі; на воді будують електростанції; водою гасять пожежі;

Слайд 3

Вода – це погано у воді можна потонути; коли пити холодну воду, можна застудити горло; після дощу можна забруднити одяг, взуття; коли багато випадає дощів, рослини можуть вимокнути, загинути; кип’ятком можна ошпаритись; коли надворі мокро, мама не пускає гратися, щоб не застудитися.

Слайд 4

Цікаві факти про воду: за все життя людина споживає в середньому 50 – 60 т води; без води людина не може прожити більше ніж 8 діб; якщо бізони хочуть пити, то відчувають воду за 5 – 6 км; американський тушканчик взагалі не п’є води – йому досить вологи із зерняток; медузи складаються на 95 – 98 процентів із води; щоб виростити 1 кг овочів, потрібно витратити 2 т води; щоб добути 1 т вугілля, потрібно 5 т води; подивіться на глобус. Майже три чверті земної поверхні вкрито водою; якби розлити всю океанську воду по всій умовно розрівняній поверхні суші, то шар води становив би приблизно 2,6 км.

Слайд 5

Чому вода має бути чистою? 1. Що є причиною забруднення води? у водойми потрапляють отруйні речовини з фабрик, заводів; вода забруднюється на фермах і в побуті; через аварії танкерів, теплоходів у воду морів і океанів потрапляють тисячі тонн нафти; іноді на берегах річок, озер, ставків люди миють автомобілі і забруднюють воду бензином. 2. Чим шкідлива брудна вода? у брудній воді багато шкідливих речовин та хвороботворних бактерій; вони викликають різні хвороби у людей; у такій воді гинуть рослини і тварини.

Слайд 6

Як зберегти воду чистою: на підприємствах будують очисні споруди; для збирання нафти будують спеціальні кораблі – нафтозбирачі; оберігати водойми дорослим допомагають школярі. Щоб водойми не забруднювались, на берегах річок і ставків вони висаджують рослини.

Слайд 7

Чому необхідно економити воду? - Води на Землі багато, але більшу частину води становить солона вода морів та океанів. А людям потрібна прісна вода. - На кожні 100 л води припадає лише 2 л прісної. - Три чверті населення світу відчувають гостру нестачу чистої питної води.

Слайд 8

“Закрути міцніше кран, щоб не витік океан” Якщо з крана прокапує вода зі швидкістю 5 крапель за 1 хв, то за 1 год це буде 300 крапель. За добу це становитиме 7 200 крапель. За рік – 2 628 000 крапель. А 2 628 000 крапель – це буде 2 т 628 кг води. І ЦЕ ТІЛЬКИ З ОДНОГО НЕСПРАВНОГО КРАНУ! ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО !

Слайд 9

Від питної води залежить наше здоров’я Шляхи очищення води: відстоювання; фільтрування; перегонка; кип’ятіння; заморожування Листок опитування 1. Чи можете ви сказати, яку воду вживаєте в їжу? 1) ТАК 2) НІ 2. Чи знаєте ви способи очищення води? 1) ТАК 2) НІ 3. Чи впливає якість води на здоров’я людей? 1) ТАК 2) НІ Результати опитування учнів 4-А класу

Слайд 10

Жива вода дає життя Всьому живому в світі. Якщо живе жива вода, Тоді земля у квіті. Л. Забашта

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство