X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
УРОК ПРИРОДОЗНАВСТА в 1-А класі

Завантажити презентацію

УРОК ПРИРОДОЗНАВСТА в 1-А класі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК ПРИРОДОЗНАВСТА в 1-А класі ДСЗФМШ № 35 ВЧИТЕЛЬ: СКОК Г.С.

Слайд 2

1. Організація класу Встаньте всі скоріше, діти! Посміхніться всім миліше, Привітайтесь: «Добрий день!» Продзвенів дзвінок - «дзелень»

Слайд 3

Без пензлика, без олівця Розфарбувала деревця. Сумно у гаях блукає, Жовті шати одягає. Золотисту стелить постіль - Жде сестрицю білу в гості. (Осінь) 2. Актуалізація опорних знань 2.1. Хвилинка синоптика - Закрийте оченята і послухайте. Початок осені завжди чарівний. Повітря стає прозоре, мов кришталь, а небо голубе-голубе. Достигають цілющі плоди шипшини, виграють яскравими червоними барвами у сонячному промінні. Чується останній грім, що прощається з полями. Осінь, наче художник, велетенським пензлем розфарбовує у яскраві кольори плоди та листя. Ось так починається осінь. Пахне чебрецем, опеньками, спілими яблуками.

Слайд 4

Ознаки осені - Назвіть ознаки осені. Если на деревьях листья пожелтели, Если в край далекий птицы улетели, Если небо хмурое, если дождик льется, Это время года осенью зовется.

Слайд 5

Слайд 6

2.2.Вивчення вірша Повітря,земля і вода – це Природа. Природа-це Я. І ти – це Природа. Пустелі і гори,поля і ліси. І ми - тільки частка цієї краси.

Слайд 7

Що зображено на картинках? - Як назвати одним словом всі предмети? Що спільного в них? - Чим відрізняються?

Слайд 8

- Чим відрізняються зображення на малюнках ? Природа неживою живою

Слайд 9

3. Повідомлення теми і мети уроку. - Сьогодні,на уроці, ми поговоримо про живу природу. Які ознаки мають живі організми. Розширимо свої знання про різноманітність природи. 4. Вивчення нового матеріалу. 4.1.Бесіда з елементами розповіді. Розгляньте фотографії. - Назвіть, що належить до живої природи?

Слайд 10

Об'єкти живої природи РОСЛИНИ ТВАРИНИ ЛЮДИ

Слайд 11

-В природі поряд живуть люди, тварин, рослини. Усі вони відрізняються один від одного. А що їх об'єднує?

Слайд 12

Ознаки живих організмів є : дихають; живляться; ростуть; розмножуються; відмирають;

Слайд 13

4.2. Робота з підручником с.18-19 Що зображено на малюнках? Поміркуй і розкажи! Чи рухаються рослини?

Слайд 14

4.3. Фізкультхвилинка Станьте рівно, поверніться І до сонечка зверніться. А тепер хай всі малята Пострибають, мов зайчата. Руки вгору підніміть, Вдих і видих всі зробіть. У садку зеленому Яблук нарвемо. У плетені кошики ми їх складемо. Ніжки хай потрудяться — Танок почнемо. Вправними, бадьорими ми всі зростемо. Ніби ягоди рвемо. Будемо присідати І мурашок розглядати.

Слайд 15

4.4. Гра “Що зайве? Чому”

Слайд 16

Слайд 17

5. Закріплення знань 5.1.Робота над загадками Біла латка, Чорна латка По дереву скаче. Гостроносий і малий, Сірий, тихий і незлий. Вдень ховається. Вночі Йде шукать собі харчі. Весь із тонких голочок. Як він зветься?... Дуже товсті ноги маю, Тихо їх переставляю. Височезний я на зріст, Біля рота маю хвіст!

Слайд 18

Зелена, а не гай, біла, а не сніг, Кучерява, а без волосся. Стала на поляні В жовтім сарафані, Підросте - всміхнеться, Для вітрів вбереться ЇЇ платтячко біленьке Пишне та легеньке. Хто ранком ходить на чотирьох ногах, удень - на двох, а ввечері - на трьох?

Слайд 19

- Прослухайте вірш і скажіть, про кого йде мова. Ворон шепче воронятку: - Мій біленький. Слон говорить слоненятку: - Мій маленький. Заєць каже зайченяті: - Мій хвостатий. Гуска ніжно гусеняті: Мій крилатий. До якої природи відносяться ці об’єкти? Чому?

Слайд 20

6. Підсумок уроку - Що нового дізналися на уроці? - Що таке природа? - Якою буває природа? - Що належить до живої природи? - Чим жива природа відрізняється від неживої?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство