X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сонячна система

Завантажити презентацію

Сонячна система

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СОНЯЧНА СИСТЕМА, ЇЇ СКЛАД Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

Слайд 3

Хто першим з людей побував у космосі? Як називався його корабель? Хто першим вийшов у відкритий космос? Перший собака-космонавт. Хто побудував перший космічний корабель? Бліцопитування

Слайд 4

ЯАНЧНОС АМЕТСИС

Слайд 5

Слайд 6

Що таке Всесвіт? З чого складається Космос?

Слайд 7

Астрономія

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Що винайшли люди для пізнання Всесвіту?

Слайд 11

Галілео Галілей

Слайд 12

ЗОРІ

Слайд 13

Сузір’я

Слайд 14

Найближча до Землі зірка — Сонце.

Слайд 15

Слайд 16

Чорна діра

Слайд 17

Слайд 18

Метеорит

Слайд 19

Комета

Слайд 20

Астероїд

Слайд 21

Наука про космічні тіла. Прилад для вивчення Всесвіту. Найгарячіші зірки за кольором. Якого кольору зірка Сонце? Одяг для космонавтів. Газова оболонка, що оточує Землю. Вікторина

Слайд 22

1. Сонячна система у космосі: а) єдина; б) не єдина, існують безліч таких систем. 2. У центрі Сонячної системи знаходиться: а) Сонце; б) Земля; в) Місяць. 3. Нижче подані тіла, що входять до складу Сонячної системи. Позначте «зайве». а) Сонце; б) великі планети та їх супутники; в) астероїди; г) комети; д) метеорити; е) орбіти; є) метеори.

Слайд 23

СОНЯЧНА СИСТЕМА Я не знав, що Сонце — Це велика зірка. І здаля нам сяє Вона так привітно. І навколо неї Крутяться постійно, Марс, Земля, Венера І Меркурій швидкий. Не забудь Юпітер І Сатурн з Ураном, А Нептун з Плутоном Теж їм друзі славні. Сонце, зірку нашу, І планет цих дев’ять, Разом називають — Сонячна система.

Слайд 24

Космічні дороги всі знаю, Орбіту хвостом вогняним позначаю. Мандруючи, я пригоди ловлю, Естафету яскравим зіркам віддаю. Та не спіймає мене і ракета, А звати мене — барвиста...

Слайд 25

КОСМОС Комети, планети чи метеори Орбіту свою зможуть легко знайти. Сузір’я чудові, мов сни кольорові, Могутні галактики — цілі світи. Оселю всього: неживого, живого — Словом одним ти скоріше назви.

Слайд 26

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ Підручник (с. 8–10). Інформаційний проект. Вивчення небесних тіл за допомогою наземних телескопів та космічних апаратів.

Слайд 27

Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» © ТОВ «Видавнича група ˝Основа˝», 2016 Джерела: 1. Володарська М. О. Природознавство. 4 клас : (за підручником Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак) / М. О. Володарська. — Харків : Вид. група «Основа», 2015. — 200 с. — (Серія «Початкова школа. Мій конспект»). 2. Періодичні видання ВГ «Основа»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство