X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сонячна система

Завантажити презентацію

Сонячна система

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Все про Всесвіт та сонячну систему

Слайд 2

Всесвіт Всесвіт нескінчений, він складається з галактик, зірок, планетних систем, міжзоряної речовини, космічного газу і пилу, зоряних і галактичних скупчень, супутників комет, астероїдів... За межами Всесвіту нічого не має навіть простору

Слайд 3

ЗОРІ Зорі утворюються в центрі газопилової хмари шляхомг равітаційного стиснення. Їх розрізняють за розміром, яскравістю, кольором і стадією розвидку. Зоря – величезна газова куля, речовина в якій розігріта настільки, що перебуває в плазмовому стані. Поступово газ ущільнюється, а температура в ньому підвищується .Коли температура перевищить 10 млн градусів,ядра атомів водню об єднаються, утворюючи атоми гелю. Почнеться термоядерна реакція. В результаті виділиться величезна кількість енергії і зоря почне випромінювати світло, тобто з явиться протозірка.

Слайд 4

Такі різні зорі…

Слайд 5

Сонячна Система Планети Сонячної Системи рухаються навколо Сонця в одній площині і в одному напряму. Кожна планета, переміщаючись по орбіті, обертається навколо своєї орбіти.

Слайд 6

Вулкани на інших планетах Вулкан це – місце виходу на поверхню магми. Гора Олімп на Марсі – згаслий вулкан, є найвищою горою всієї сонячної системи,її висота від основи близько 27 км (Евересту – найвищої точки Землі – лише близько 9 км) поруч із марсіанським Олімпом розташовані ще кілька великих гір-вулканів. Поверхня Венери теж вкрита безліччю вулканів, їх лава дуже в’язка. Вулкани трапляються не тільки на планетах, а й на їх супутниках,наприклад на супутнику Юпітер відбуваються активні вулканічні процеси,під час яких лава фонтанами (заввишки до 300 м) вивертається на поверхню. На супутнику Землі – Місяці – теж є згаслі вулкани.

Слайд 7

Що таке парад планет? Астрономічне явище, під час якого планети розташовуються з одного боку від сонця, називають парадом планет. Щороку можна спостерігати малий парад планет,у якому беруть участь Венера,Марс,Сатурн і Меркурій. Великий парад планет складається із Землі,Венери,Юпітера, Марса,Сатурна,Урана й Нептуна. Спостерігати його можна лише один раз на 20 років. Найвужчий сектор планети займають один раз на 500 років.

Слайд 8

Цікаво знати 1.Час за який сонячне світло досягає Землі - 8,3 хвилини. 2.День на Венері триває 243 земні доби. Обертається вона в бік, протилежний напрямку руху навколо Сонця. Блискавки на Венері бувають у 2 рази частіше, ніж на Землі. 3.Щоб дістатися до Марса на сучасному космічному кораблі, потрібно від 6 до 12 місяців. 4.Атмосферний тиск біля поверхні Марса такий, як на висоті близько 35 км над Землею.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія