X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проблема охорони навколишнього середовища

Завантажити презентацію

Проблема охорони навколишнього середовища

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хімія і проблеми охорони навколишнього середовища

Слайд 2

У наші дні проблема охорони навколишнього середовища надзвичайно зросла у зв'язку зі значним, а дуже часто і катастрофічним впливом господарської діяльності людини на природу.

Слайд 3

Охорона атмосфери від хімічного забруднення Атмосфера надає не тільки прямий вплив на живі організми, але і непрямий, оскільки від неї залежить характер сонячної радіації, що досягає поверхні Землі, клімат і інші фактори, що регулюють існування біосфери.

Слайд 4

Атмосфера-регулярний механізм біосфери Природне забруднення - фактор, що сприяє її регуляторній функції. В атмосферу потрапляють гази, що виділяються в результаті горіння лісів, виверження вулканів, біохімічних реакцій. Штучне забруднення може пов'язано з попаданням в атмосферу: 1) твердих частинок 2) газоподібних речовин 3) радіоактивних речовин 4) свинцю та ін важких металів

Слайд 5

Зміна властивостей атмосфери в результаті забруднення Штучне забруднення чинить і прямий, і непрямий вплив на живі організми. Пряму токсичну дію на організми надають, наприклад, оксиди сірки та азоту. Так само забруднення надає переносний вплив на атмосферу, змінюючи її властивості. Озоновий екран руйнується оксидами азоту, сполуками хлору і фтору, що потрапляють в атмосферу в результаті розпаду фреонів.

Слайд 6

Забруднення навколишнього середовища (діаграма)

Слайд 7

Щоб мінімізувати забруднення атмосфери, необхідно: проводити очищення викидів в атмосферу від твердих і газоподібних забруднюючих речовин за допомогою електрофільтрів, рідких і твердих поглиначів, циклонів; використовувати екологічно чисті види енергії; застосовувати маловідходні та безвідходні технології домагатися зменшення токсичності автомобільних вихлопних газів шляхом вдосконалення конструкції двигунів і застосування каталізаторів, а так само вдосконалювати існуючі та створювати нові електромобілі і двигуни, що працюють на водневому паливі

Слайд 8

Охорона водних ресурсів забруднення: -твердими частинками -мінеральними речовинами (з'єднання металів, мінеральні добрива) -органічними речовинами промислового походження -нафтою і її похідними -органічні речовини біологічного походження -пестициди

Слайд 9

Процес очищення стічних вод, що включає: очищення і знезараження побутових та тваринницьких стоків; очистку стоків від наслідків обслуговування автотранспорту і сільськогосподарської техніки; очистку стоків, що містять нафтопродукти.

Слайд 10

Охорона земельних ресурсів Фактори понижуючі родючість землі і викликають забруднення земельних угідь: -ерозія Комплекс заходів боротьби проти ерозії: -лісонасадження -агротехнічні прийоми -грунтозахисна система землеробства -створення та впровадження грунтозахисного землеробства -недопущення забруднення грунту -правильне застосування добрив і пестицидів

Слайд 11

Виробнича діяльність людини завдала атмосфері серйозної шкоди, порушивши склалося за час існування планети екологічну рівновагу.

Слайд 12

Нафта біля Луізіанни травень-червень 2010 року

Слайд 13

Нафта досягла болотистих місцевостей в дельті річки Міссісіпі 23 травня.

Слайд 14

Нафта плаває навколо бонів і в болотистій місцевості дельти річки Міссісіпі 23 травня.

Слайд 15

Бурий пелікан, покритий товстим шаром нафти, плаває у морському прибої біля узбережжя острова Іст-Гранд-Терр, штат Луїзіана.

Слайд 16

Біолог Менді Тамлін з Департаменту дикої природи і рибальства штату Луїзіана витягує труп дельфіна з води біля берега острова Гранд-Айл, штат Луїзіана. Труп розкриють, щоб визначити точну причину смерті.

Слайд 17

Покрите нафтою тіло мертвого дельфіна лежить на землі у Венеції, штат Луїзіана. Цього дельфіна помітили і підібрали під час обльоту над південно-західною областю на річці Міссісіпі. «Коли ми знайшли цього дельфіна, він був буквально нашпигований нафтою. Нафта просто виливалася з нього. »- Розповідають робітники-контрактники, які допомагають нафтовикам очищати берег.

Слайд 18

Мертва черепаха лежить на березі в бухті Сент-Луїс, штат Міссісіпі..

Слайд 19

Так миють забрудненого нафтою пелікана в Бурас, Луїзіана, 3 червня. У центрі для жертв нафтового забруднення передбачені чани для миття, спеціальні сушильні кімнати і невеликий басейн, в якому заново вчаться плавати птиці, дивом уникли смерті.

Слайд 20

Морська черепаха в нафті біля острова Гранд Терре 8 червня.

Слайд 21

Член команди з порятунку птахів зловив брудного пелікана на острові Кет в Баратарія Бей 6 червня.

Слайд 22

Пелікани, постраждалі від витоку нафти в Мексиканській затоці, сидять разом в клітці, в Міжнародному центрі по дослідженню і порятунку птахів, в Бурас 6 червня.

Слайд 23

Робочі очищають пелікана від нафти в центрі допомоги птахам, спеціально організованому в Бурас, штат Луїзіана, 5 червня.

Слайд 24

Журналісти фотографують добровольців, що допомагають змивати нафту з пеліканів, спійманих уздовж узбережжя Луїзіани, в центрі реабілітації птахів в Форт Джексоні 9 червня.

Слайд 25

Доброволець чистить зубною щіткою білого пелікана, знайденого біля берегів Луїзіани.

Слайд 26

Пелікани, яких нещодавно очистили від нафти, сидять у вольєрі Міжнародного центру дослідження і порятунку птахів в Бурасі

Слайд 27

Ед і Люсі Уолтц йдуть по пляжу в Галф Шорс, штат Алабама, 7 червня. Напис на табличці: «Купатися в цих водах не рекомендується через присутність у воді нафтовмісних речовин».

Слайд 28

Збережімо планету!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство