X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Про тих, хто поруч з нами

Завантажити презентацію

Про тих, хто поруч з нами

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Картка опису цифрового ресурсу: 1. Назва ресурсу. “ Про тих, хто поруч з нами “. 2. Анотація. Даний матеріал можна використовувати на уроках природознавства по темі “ Про тих, хто поруч з нами”. 3. Тип ресурсу. Презентація. 4. Автор(и). Панасюк Тамара Григорівна. Вчитель початкових класів . Пугачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жашківський район, Черкаська область. 5. Навчальна дисципліна. Початкова освіта Природознавство. 6. Для якого класу, розділу і теми: 2 клас “ Жива природа “. 7. Аудиторія. Вчителі початкових класів, учні. 8. Рік видання: 2013. 9. Кількість сторінок:12. 10. Джерело: Пугачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради Черкаської області. 11. Адреса джерела – 12. Мова ресурсу: українська. 13. Цінність ресурсу: 14. Ключові слова: свійські та дикі тварини.

Слайд 2

Пояснювальна записка. Серія цифрових ресурсів “ Про тих, хто поруч з нами ” містить набір слайдів, що складені до нового державного стандарту початкової освіти 2012 року. Презентація слайдів яскраво ілюструє навчальний матеріал про диких і свійських тварин, їхнє існування в дикій природі та у підсобних господарствах. Слайди містять також творчі інтерактивні завдання для учнів типу ” Відгадай ”, “ Виконай завдання “, а також слайди, які демонструють історію приручення диких тварин та роль домашніх улюбленців в людському житті. Застосовуючи ці матеріали, кожен учитель початкових класів має змогу підготувати високоефективні уроки з використанням інноваційних технологій та інтерактивної методики.

Слайд 3

Список використаних джерел Серія “ Початкова школа“, “ Я і Україна. Природознавство”. Я і Україна 1-2 класи: Програма для середньої школи 1-4 класи (Бібік Н., Коваль Н.) 3. Журнали: “ Початкова школа ”, “ Початкова освіта ”, “ Розкажіть онуку “. 4. Художня література “ Дітям про тварин “, “ Дитяча енциклопедія ”. 5. Я і Україна: Підручник для 2 класу загальноосвітнього навчального закладу – Київ 2009 р.

Слайд 4

Про тих, хто поруч з нами Я і Україна 2 клас

Слайд 5

Відгадай загадки Я в хазяйстві допомога Маю вим’я і два роги. Цілий день траву жую, Молоко смачне даю. Пасеться на лугу тварина: Пухка і сіра, як хмарина. Вона нам вовною дає Турботу і тепло своє. На які групи можна розділити цих тварин? Гостроносий і малий, Сірий, тихий і незлий. Вдень ховається. Вночі Йде шукать собі харчі. Весь із тонких голочок. Як він зветься?... В лісі у норі живе, Дуже хитрою сливе. Низька тварина ця на зріст, Хутро руденьке,пишний хвіст. Назви одним словом Тварини

Слайд 6

Тварини Дикі Свійські

Слайд 7

Дикі тварини Живуть самостійно в природі: добувають собі їжу, будують собі житла, доглядають за своїм потомством.

Слайд 8

Домашні тварини Свійських тварин люди годують та захищають, будують для них житла, турбуються про їх потомство.

Слайд 9

Кішка, білка, собака, їжак, корова, курка, ведмідь, вівця, заєць, жаба.

Слайд 10

Як з’явилися домашні тварини? Дуже давно, коли не було ще міст, люди жили у печерах. Вони боялися величезних та страшних хижаків.

Слайд 11

Слайд 12

Одного разу одна розумна людина стала підгодовувати вовків, які ходили біля її житла. Поступово вовки стали добрішими, а їхні дитинчата звикли до людини, стали жити поруч з нею. Вони були вже не дикими, а домашніми. Так з’явилися собаки.

Слайд 13

Собаки навчилися охороняти людину від ворогів, допомагати йому шукати й здобувати їжу. Йшов час, кількість друзів людини серед тварин росло. Зараз люди вже не можуть жити без своїх домашніх друзів та помічни-ків.

Слайд 14

Домашні улюбленці

Слайд 15

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство