X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про Індійський океан

Завантажити презентацію

Поняття про Індійський океан

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Географічне положення: Третій за величиною Площа - 76,2 кв. км Берегова лінія слабо порізана В океані налічується 11 морів. Найбільші з них: Аравійське (4,6 млн. кв. км), Арафурське, Андаманське, Червоне. Є великі затоки: Перська, Бенгальська, Велика Австралійська.

Слайд 3

. Відкриття і дослідження океану Індійський океан був відомим ще фінікійцям наприкінці VІ ст.

Слайд 4

Відкриття і дослідження океану Бартоломеу Діаш Плавання Діаша Плавання Васко да Гами, 1497 р.

Слайд 5

Рельєф океану Улоговини - Сомалійська, Центральна, Крозе, Західно-Австралійська, Південно-Австралійська; Хребти - Аравійсько-Індійський, Східно-Індійський, Західно-Індійський; Підняття - Австрало-Антарктичне У Бенгальській затоці материковий схил опускається до ложа океану під кутом 450 Найглибшою ділянкою дна є Зондський жолоб 7729 м.

Слайд 6

Рельєф океану Сейшельські острови Мальдіви о. Шрі-Ланка Мальдіви В океані багато островів вулканічного, материкового, коралового походження

Слайд 7

Клімат Різноманітність кліматичних умов на поверхні Індійського океану визначається його великою меридіональною протяжністю і циркуляцією повітряних мас. Для клімату Індійського океану характерна широтна зональність, яка простежується в розподілі атмосферних опадів над океаном, та мусонна циркуляція у північній частині океану. В екваторіальних широтах за рік випадає 3000 мм опадів, у районі тропіків не більше 100 мм на рік.

Слайд 8

Течії На рух води в Індійському океані великий вплив має мусонна циркуляція. Мусони — стійкі вітри нижнього шару тропосфери, що протилежно змінюють свій напрямок два рази на рік. Зимовий мусон має напрямок з суходолу на море, літній — з моря на суходіл. На півночі океану течії : Південна Пасатна, Сомалійська, Мусонна утворюють мусонний колообіг. Півроку води рухаються за годинниковою стрілкою, а півроку - проти неї. У південній частині океану морські течії рухаються проти годинникової стрілки.

Слайд 9

Тваринний світ

Слайд 10

Біла акула

Слайд 11

кальмар

Слайд 12

Дюгони

Слайд 13

лангуст

Слайд 14

Креветка

Слайд 15

Літаюча риба

Слайд 16

тунець

Слайд 17

Скат

Слайд 18

Морська зірка

Слайд 19

Морські черепахи

Слайд 20

Природа о. Мадагаскар

Слайд 21

Острів Маврикій - перлина Індійського океану

Слайд 22

Сейшельські острови відомі своїми пляжами ...

Слайд 23

Морський промисел тунець перли креветки

Слайд 24

Судноплавство

Слайд 25

Корисні копалини Залізо-марганцеві конкреції

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство