X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ОЗНАКИ ЛІТА

Завантажити презентацію

ОЗНАКИ ЛІТА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

УРОК ПРИРОДОЗНАВСТВА СВІЧКАР В.І.

Слайд 2

ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА « КРИГОЛАМ» Дзвоник всім нам дав наказ: До роботи швидше в клас! Біля парти станем чемно – Плине час хай недаремно. Будемо уважні і старанні всі. Сядемо рівненько на місця свої.

Слайд 3

ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА « ПІРАМІДА ПОЗИТИВНИХ ПОЧУТТІВ»

Слайд 4

КАЗКО, КАЗОЧКО, КАЖИСЬ Колись дуже давно у одному маленькому королівстві зникло літо. Весь час там було прохолодно та сіро і ніхто не міг дати на те ради. Просто так сталося, що одного року після весни не настало літа. І тривало це дуже багато років.

Слайд 5

КАЗКО, КАЗОЧКО, КАЖИСЬ Птахи і метелики деякий час чекали на нього, але й вони не могли витримати такої тривалої прохолоди. Нічого їм не лишалося, як попрямувати до теплих країв. І дуже скоро серед гілок дерев, у небесній блакиті та серед весняних квітів не лишилося радісного співу.

Слайд 6

КАЗКО, КАЗОЧКО, КАЖИСЬ Тільки один маленький метелик не покинув королівства і лишився чекати на літо. Але воно все не поверталося, хоч король обіцяв винагороду всім охочим допомогти і кожного тижня збирав усіх своїх радників, але ніхто не міг запропонувати щось суттєве.

Слайд 7

КАЗКО, КАЗОЧКО, КАЖИСЬ Тоді метелик вирішив сам повернути літо. Він дуже довго мандрував різними шляхами, котрими ходило й літо, та, власне, зустрітися їм так і не вдавалося. Та одного разу метелик вирішив трохи відпочити і сів на золотий колосок серед запашного поля пшениці та маків.

Слайд 8

КАЗКО, КАЗОЧКО, КАЖИСЬ Квіти вказали метеликові шлях, де спочивало літо. Він шукав його серед пшеничного колосся, хмар дощу, кольорів веселки, зеленого листя, сонячних променів та яскравих зірок. Літечко спало. Метелик розбудив літо. І вони разом повернулися в королівство.

Слайд 9

КАЗКО, КАЗОЧКО, КАЖИСЬ Яка пора року заблукала? Після якої пори року приходить літо? Де шукав метелик літо? З ким зустрічався? Про які ознаки літа йдеться в казці?

Слайд 10

ГРА « СКЛАДІТЬ СЛОВО»

Слайд 11

ВЕСЕЛИЙ КІНОЗАЛ ПОСЛУХАЙТЕ ТІТОНЬКУ СОВУ І ПОРІВНЯЙТЕ ОЗНАКИ ВЕСНИ І ЛІТА ЩО В ПРИРОДІ ЗМІНИЛОСЯ?

Слайд 12

ТВОРЧА РОБОТА ЩО ВИ ПАМ'ЯТАЄТЕ ПРО ЛІТО? ЧИ ПОДОБАЄТЬСЯ ВАМ ЛІТО? ЧОМУ?

Слайд 13

ГРА « ЩО ЗНАЮ Я?» ЯКІ ЛІТНІ МІСЯЦІ ВАМ ВІДОМІ? ЧИМ ОСОБЛИВА ЦЯ ПОРА РОКУ? ЯКІ ОЗНАКИ ЛІТА ВИ СПОСТЕРІГАЛИ?

Слайд 14

ВІДПОЧИВАЄМО З КОРИСТЮ ПОСЛУХАЙТЕ ПІСЕНЬКУ ЧИ ПОДОБАЄТЬСЯ ВАМ ЛІТО? ЯКИХ КОЛЬОРІВ БАГАТО НАВКОЛО?

Слайд 15

ЧЕРВЕНЬ СОНЦЕ ПІДНІМАЄТЬСЯ РАНО ПРИПІКАЄ ДНІ ДОВГІ, НОЧІ КОРОТКІ НЕБО БЛАКИТНЕ, ЧИСТЕ

Слайд 16

ЛИПЕНЬ НАЙСПЕКОТНІШИЙ НАЙСУХІШИЙ ДНІ ЖАРКІ НОЧІ ТЕПЛІ

Слайд 17

СЕРПЕНЬ ДНІ … НОЧІ … СОНЦЕ СВІТИТЬ … ВОДА В РІЧКАХ…

Слайд 18

РОБОТА ЗА ПІДРУЧНИКОМ ЗНАЙДІТЬ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ ЯКИЙ МІСЯЦЬ РОЗПОЧИНАЄ ЛІТО? ЯКИЙ МІСЯЦЬ НАЙСПЕКОТНІШИЙ? У ЯКОМУ МІСЯЦІ МОЖУТЬ ТРАПЛЯТИСЯ ГРОЗОВІ БУРЕВІЇ? У ЯКОМУ МІСЯЦІ ВОДА В РІЧКАХ ОСТИГАЄ? ЯКІ ПРИРОДНІ ЯВИЩА МОЖУТЬ БУТИ ВЛІТКУ?

Слайд 19

ВЕСЕЛИЙ КІНОЗАЛ ПРО ЯКІ ПРИКМЕТИ ЛІТА ВИ ДІЗНАЛИСЯ? НАЗВІТЬ ОСНОВНІ ОЗНАКИ ЦІЄЇ ПОРИ РОКУ

Слайд 20

ПРОЙДІТЬ ЛАБИРИНТОМ КОМУ – ЩО ДІСТАНЕТЬСЯ

Слайд 21

ГРА « ДОПОМОЖИ СОНЕЧКУ» СКЛАДІТЬ КАЛЕНДАР ЛІТА ЛИПЕНЬ ЧЕРВЕНЬ СЕРПЕНЬ

Слайд 22

ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА Червень! Липень! Серпень! - всі, Це є літні місяці. З сонечком товаришують, Всім тепло своє дарують. Кожен радо зустрічає, Ягодами пригощає. Фрукти, овочі для нас Смачні й корисні у цей час.

Слайд 23

РОЛЬОВА ГРА « Я- …» Від спеки можна закипіти. Я ж в холодочку не лежу. Що брат не встигне доробити, Те я йому допоможу. Цвітуть довкола густо липи І бджоли мед несуть в село... Узимку чаю з цвітом випий – Простуди – наче й не було! .

Слайд 24

РОЛЬОВА ГРА « Я- …» – Я відкриваю двері в літо, Де теплим сонечком зігріто Повітря, небо, землю, води, Де все росте і плодородить. Й мені дістанеться роботи: Лише встигай бур’ян полоти І проганяти без перерви З плодів жуків, пташок і черви.

Слайд 25

РОЛЬОВА ГРА « Я- …» Я – завершальний місяць літа. Мені в цей час – не заважай. Не можу й хвильки відпочити – Спішу зібрати урожай. Колись жита серпом косили, Від того й Серпнем звуть мене. Тепер комбайни мчать стосилі, Їх дядько Серп не дожене.

Слайд 26

Літо, літечко! Тепленько, сонячно, гарно! Та, ні… Не просто гарно, а чудово, казково! Теплі промені яскравого сонечка зігрівають навколишній світ. Все цвіте, достигає. Колоситься збіжжя, наливаються солодкими соками сади і городи. І кожна ягідка додає радість і задоволення. Літо приносить красу, тепло і радість.. А в лісі яка краса! Прохолодно, свіжо і тебе він напуває ароматом різнотрав’я і дерев, які десь під самим небом гойдаються, сходяться своїми верхівками і розходяться, сходяться і розходяться. ЛІТО, ЛІТЕЧКО! ГРА « ВПІЗНАЙ СЛОВО»

Слайд 27

ІНТЕРАКТИВНА ВПРАВА « ВІНОЧОК» НА УРОЦІ Я ВПЛІТАВ У ВІНОЧОК КВІТОЧКУ ЛІТА, БО Я ЗАПАМ'ЯТАВ

Слайд 28

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ ПОПРАЦЮЙТЕ З ПІДРУЧНИКОМ С. 115-116. ДАЙТЕ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ С. 116 ПІДБЕРІТЬ ПО 2 ПРИКМЕТИ ДО КОЖНОГО ЛІТНЬОГО МІСЯЦЯ. ПЕРЕВІР ЇХ ВЛІТКУ НАПИШИ МІНІ-ТВІР « ЯК Я ЛЮБЛЮ ЛІТО»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство