X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Домашні улюбленці

Завантажити презентацію

Домашні улюбленці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Домашні улюбленці «НАЙ-НАЙ-НАЙ…» Цікаве з життя собак і котів Гав-гав!.. Мяу!..

Слайд 2

Найтовстіші коти і собаки Кіт Хіммі, 21 кг, Австралія Кіт Сюн Южун, 17 кг, Китай Собачка Кессі , бордер-коллі , 58 кг, Англія Могильська О. В. Цікаве з життя собак і котів, 2014 р.

Слайд 3

Найтовстіші коти світу Котик Біллі, Англія Принц Чанк, 21 кг, США Кіт Мяу, 18 кг, м. Санта-Фе, США Котик Губка Боб, 15 кг, Англія Могильська О. В. Цікаве з життя собак і котів, 2014 р.

Слайд 4

Найтовстіші коти України Кіт Матіс, 17 кг, м. Донецьк Кішка Аліса, 20 кг, м. Київ Кіт Кузя, 14 кг, м. Київ Кіт Приблуда, 10 кг, Донецька обл., м. Краматорськ Могильська О. В. Цікаве з життя собак і котів, 2014 р.

Слайд 5

Найбільші коти у світі Могильська О. В. Цікаве з життя собак і котів, 2014 р. Руперт — найбільший у світі кіт, Австралія Кішечка Скарлетс Меджік, США, Каліфорнія. Найдовший кіт Стюї завдовжки 1,23м, США, Невада

Слайд 6

Найменші собачки Могильська О. В. Цікаве з життя собак і котів, 2014 р. Найменший собака всіх часів, карликовий йоркширський тер'єр 6,2 см Найменший песик досягає у висоту всього 12,4 см. Це Дакі. Титул найменшої собаки у світі має крихітна чи-хуа-хуа на прізвисько Бу-Бу Йоркширський тер'єр на ім’я Люсі — найменша собачка у світі. Її зріст 14 см.

Слайд 7

Найменші котики у світі Могильська О. В. Цікаве з життя собак і котів, 2014 р. Найбільш крихітний котик на світі гімалайський кіт Тінкера з Іллінойсу. Його маса 680 г, 18 см в довжину і зростання 7 см! Найменший кіт виріс всього до 15,5 см у висоту і 49 см у довжину (разом з хвостом). Звуть кота Містер Піблз і живе він в центральному Іллінойсі в США.

Слайд 8

Найвищі, найшвидші, наймускулистіші … Могильська О. В. Цікаве з життя собак і котів, 2014 р. Німецький дог Гігантський Джордж – зріст 110см, на задніх лапах – 2, 2 м, вага 111кг. США, Арізона. Найшвидша собака у світі породи грейхаунд може розвивати швидкість до 72 км / год. Наймускулистіша собака в світі, гредхаунд (англійська борза) на ім’я Венді – собака-Шварцнегер. США.

Слайд 9

Найгидкіші собаки Могильська О. В. Цікаве з життя собак і котів, 2014 р. США, Боксер Пабст США, Йода – метис китайської хохлатої і чи-хуа-хуа США, Каліфорнія, китайська хохлата Сем

Слайд 10

Найдоржчі коти і собаки Могильська О. В. Цікаве з життя собак і котів, 2014 р. Найдорожча кицька у світі породи ашера — 125 тис. доларів Ліон-бішон – декоративні собачки з довгим хутром можна придбати за 5-8 тис. доларів. Канадська ескімоська лайка – таке цуценя можна купити за 7 тис. доларів Тибетський мастиф – символ багатства, 3 - 5 тис. доларів

Слайд 11

Могильська О. В. Цікаве з життя собак і котів, 2014 р. Найбагатші спадкоємці- собаки Найбагатша собака світу – біла мальтійська болонка на прізвисько Трабл (у перекладі - Біда), яка успадкувала від своєї власниці, мільярдерки Леони Хелмслі, 12 млрд. доларів США. Гюнтер ІV – спадкоємець 373 млн. доларів Тобі Раймс – спадкоємець 92 млн. доларів

Слайд 12

Найбагатші та найзнаменитіші коти Могильська О. В. Цікаве з життя собак і котів, 2014 р. Томмазіно – бродячий італійський кіт, який успадкував 10 млн. євро. Блекі – англійський кіт, успадкував 25 млн. доларів Найзнаменитіший кіт на ім'я Уїлберфорс. Він служив в резиденції прем'єр- Міністра Великобританії, де завелися миші. При ньому змінилося чотири прем’єр- міністри.

Слайд 13

Найдивовижніші рекордсмени Могильська О. В. Цікаве з життя собак і котів, 2014 р. Найнижча кішка – дворічна Фіц Герл породи манчкін. Її зріст 15,2 см. Вона живе у Сан-Дієго, Каліфорнія, США. Найбільш фантастичний рекорд був встановлений в Аргентині кішкою на ім'я Мінчо, яка залізла на дерево і не спускалася, поки не померла через шість років. За цей час у неї три рази були кошенята, які теж весь час жили на дереві. Найдовші вуха в чорно-сірого кунхаунда на ім’я Харбор. Довжина лівого вуха 31,7 см, а правого – 34 см.

Слайд 14

Любіть і бережіть собак і кішок! Пам’ятайте! Вони ваші найкращі вірні друзі. Могильська О. В. Цікаве з життя собак і котів, 2014 р.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство