X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Для чого ми вивчаємо природу

Завантажити презентацію

Для чого ми вивчаємо природу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Природознавство. 1 клас ,, Для чого ми вивчаємо природознавство” Презентація за матеріалами навчального видання серії ,, Усі уроки в початковій школі” за М. О. Володарською і О. О. Ривкіною Підготувала вчитель початкових класів ЗОШ № 3 ім. Т. Г. Шевченка м. Білої Церкви Богдан Ірина Леонідівна

Слайд 2

Вправа ,, Погода " - Яка зараз пора року? - Який місяць? - Яке число? - Холодно чи тепло надворі? - Який стан неба? - Яка температура повітря? - Чи були опади? І. Організаційний момент

Слайд 3

ІІ. Повідомлення теми і мети уроку - Спробуємо прочитати назву нашого предмета по складах: ПРИ РО ДО ЗНАВ СТВО - Здрастуйте, юні любителі природи! Ви починаєте вивчати новий навчальний предмет. - Як ви вважаєте, про що ми будемо говорити на цьому уроці ? На уроці з природознавства ви маєте бути уважними і винахідливими, допитливими і працелюбними. Хто готовий почати працювати ? Сядьте красиво. Молодці!

Слайд 4

ІІІ. Вивчення нового матеріалу Ми починаємо вивчати природознавство. Що для вас означає це слово ? З яких слів воно утворюється ? природа і знати Означає ,, вивчати природу”

Слайд 5

Отже, природознавство – це сукупність певних знань про природу. Знання про природу люди накопичували з давніх – давен і передавали з покоління в покоління. Без них вони просто не змогли б жити.

Слайд 6

Зоряне небо допомагало їм знайти дорогу в інші країни та повернутися додому. Знання про корисні копалини були потрібні для будівництва, виготовлення посуду та зброї, добування солі тощо.

Слайд 7

Можливість харчуватися давали знання про грунти, рослини та тварини. Знання про воду та вітер допомогли людям вести господарство ( вітряки млини ), подорожувати ( вітрильники ) та ін.

Слайд 8

Чи потрібні знання про природу людині сьогодні? Які знання потрібні ?

Слайд 9

Знання про природу значно полегшують життя людині Сьогодні людині потрібні знання про : грунти і рослини ; свійських тварин ; природу ; корисні копалини .

Слайд 10

Озирнися навкруги, дружок ! Бачиш річку, поле і лужок, Пташині зграї, вертоліт, Що відправився в політ. Вітерець голубить квіти, Бавляться довкола діти.

Слайд 11

Визирніть у вікно. Озирніться довкола… ПРИРОДА – це те, що довкола нас. Це різні істоти і предмети, тварини, небо, хмари, дерева, будинки, люди.

Слайд 12

Фізкультхвилинка

Слайд 13

ІV. Узагальнення і систематизація знань та вмінь учнів. Як ? Де? Куди ? Звідки ? Що ? Коли? Чому ? Хто ? Для чого? Як називається квітка? Що незвичайного в цій квітці ? Це слова – помічники. Вони допоможуть вам працювати в парах. Поставте запитання про предмети, які лежать у вас на парті.

Слайд 14

V. Підсумок уроку - Що вивчає предмет природознавство? - Для чого людині потрібні знання про природу ? - Які слова вам допомогли правильно ставити запитання ? Для чого необхідно уміти складати запитання ?

Слайд 15

Використані джерела Володарська М. О., Ривкіна О. О. Всі уроки природознавства. 1 клас – Х. : Вид. група ,, Основа” , 2012 – 288 с. : табл. – ( Серія ,, Усі уроки в початковій школі” ). http://www.1000designs.ru/page/2359/ http://t2012.ru/photo/2-0-870-3 http://hidden-facts.info/archives/domostroy-chelovek-vremya-vospitanie/

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство