X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЧОМУ БУВАЄ ГРОЗА?

Завантажити презентацію

ЧОМУ БУВАЄ ГРОЗА?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЧОМУ БУВАЄ ГРОЗА? http://nosiki.at.ua

Слайд 2

Гроза - ви помітили?-Зазвичай вибухає після задушливого дня. Величезні темні хмари клубочаться в небі. Всередині них вирують вихори, як потоки повітря мчать знизу вгору і згори вниз.

Слайд 3

На самому верху таких хмар - сильний мороз, і крапельки води, потрапивши туди, відразу ж замерзають, перетворюються на шматочки льоду. Крижинки стикаються між собою і заряджаються при цьому електрикою. Маленькі шматочки льоду залишаються нагорі хмари, а ті, що побільше, не можуть утриматися, вони падають вниз, де тепліше, і швидко тануть. Верхня частина хмари несе позитивний електричний заряд, а нижня - негативний, між ними проскакує іскра.

Слайд 4

Слайд 5

Під час справжньої грози від хмари заряджаються і земля, і гори, і дерева. І якщо хмара несе негативний заряд, а гори, і земля, і дерева - позитивний, то іскра проскакує між ними.

Слайд 6

Крихітну і цілком безпечну грозу ви можете влаштувати в своїх волоссі, якщо їх причісувати пластмасовою гребінкою. При світлі дня буде чути тільки легкий тріск, а в темряві можна побачити і іскорки. Тому що від тертя і гребінка і волосся заряджаються позитивним і негативним електрикою. І відбувається мініатюрна суха гроза.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство