X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
чи є майбутнє на землі

Завантажити презентацію

чи є майбутнє на землі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Одержано сигнал з космосу: Увага! Земляни, вашій цивілізації загрожує повне знищення! За 7 днів ви повинні відвернути катастрофу. Збережіть Землю, поки не пізно!

Слайд 3

Вирушаємо до колиски цивілізації - єгипетських пірамід. Знахідка: кришталева пірамідка, всередині якої світиться мініатюрна модель Землі, а на гранях - 7 ієрогліфів: Ψ Ω گ ₪ œ ¶ ﭻ

Слайд 4

Побачивши 7 прозрінь (Ψ), вивчіть 7 законів буття (Ω), розгадайте 7 загадок (گ), позбудьтесь 7 пороків (¶), почуйте 7 криків Землі (ﭻ ), зрозумійте 7 бід (œ), і тільки тоді ви зробите 7 вірних кроків (₪), які відвернуть катастрофу планети.

Слайд 5

1) Якщо хімія уміє все, то передусім - убивати. 2) Фізика Землі повинна бути незмінною 3) Шум - ворог №1. Фізичний наркотик, що калічить душу і тіло. 4) Вода - кров Землі - невиліковно хвора. 5) Ґрунт - шкіра Землі. Ерозія його руйнує, хімія труїть, звалища душать. 6) Водні артерії Землі задихаються від бруду. 7) Без флори і фауни ми не зможемо існувати. Ми - ланки одного ланцюга.

Слайд 6

Вивчай! Люби! Бережи! Поважай! Знай! Примножуй! Захищай!

Слайд 7

Без чого людина не може прожити і 5 хвилин? У чому дірки не просвердлиш? Тече, тече - не витече, біжить, біжить - не вибіжить. Якої хвороби не буває на Землі? Де не має жодної річки? На якому дереві не росте листя? В якому морі не можна втопитися?

Слайд 8

За 7 днів Складіть Книгу скарг Землі, в яку внесіть 7 бід Землі та розробіть шляхи їх подолання. Дослідіть вплив прогресу суспільства на деградацію Землі. Спасіть планету! Доведіть, що у неї є майбутнє.

Слайд 9

Велика ілюстрована енциклопедія школяра Г.П.Пивоварова. По страницам занимательной географии. К. Варли, Л.Майлз. География. Энциклопедия. Справочник Древо познания.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство