X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
будь природі другом

Завантажити презентацію

будь природі другом

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Будь природі другом

Слайд 2

БУДУ Я ПРИРОДІ ДРУГОМ! Йтиму садом, полем, а чи лугом, Буду я природі вірним другом. Не столочу навіть і трави. Я скажу їй: - зеленій, живи! Коли лісом буду я іти, Я посію зерна доброти. Побажаю дереву і пташці, Щоб вони жили у мирі й щасті.

Слайд 3

Все, що оточує нас, це природа. Повітря, земля, вода, гори, ліс, море, птиці, звірі в лісі - все це природа. Ми часто говоримо: "Природа - наш дім". По іншому - місце нашого існування. А щоб ми могли мешкати, жити, и жити щасливо, наше місце існування має бути в порядку:вода і повітря повинні бути чистими, деревця, тварини, і птиці - здоровими, камені - безпечними. Якщо ми не зможемо насолоджуватися природою, то ніколи не зможемо повноцінно жити. А щоб природою можна було насолоджуватись , потрібно обов’язково піклуватися про неї. И це повинна робити кожна людина.

Слайд 4

Природа нам дарує продукти харчування, допомагає зміцнити здоров’я. Людина – частина природи. Природа потребує нашого піклування. Що таке турбота про природу? Збереження чистої води в річці - це клопіт за природу. Якщо вода буде забрудненою, то почнуть помирати риби, водяні тварини, комахи, порушиться баланс в природі. Збереження цього балансу – обов’язкова умова, адже все в природі взаємозв'язане.

Слайд 5

Обережне викидання різних відходів - це турбота про природу. Так, якщо чоловік прийшов у ліс та просто кинув там поліетиленовий пакет, він вже завдав шкоду природі. А якщо забрав з собою і викинув в сміття, то потурбувався про неї.

Слайд 6

Поставити взимку годівницю для птахів Та допомагати пораненим тваринам - це теж турбота про природу

Слайд 7

Не ламати гілок та насаджувати молоді дерева – також є піклуванням про довкілля,бо яке значення мають рослини для людини? Рослини : Виділяють кисень; Поглинають вуглекислий газ; Вбирають воду, запобігають повеням і зсувам грунтів; Дають нам ліки; Домівка для тварин і птахів; Дають нам плоди

Слайд 8

Треба з дитинства привчати малечу через казки, вірші, загадки цінувати і оберігати природу. Якщо кожна людина хоч би щось робитиме для того, щоб оберігати природу, то наше довкілля буде сприятливим і красивим.

Слайд 9

БЕРЕЖИ ПРИРОДУ! Різноманітна матінка – природа: Блакитні ріки, квіти і ліси, Та, щоб не втратила вона своєї вроди, Ти часточку душі в її збереження внеси. Саджай квітник, дерева не ламай, Оберігай тварин, пташок, комах І біля річки сміття не лишай. Краса настане у твоїх краях!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство