X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
За якими правилами ми живемо (подорож у часі)

Завантажити презентацію

За якими правилами ми живемо (подорож у часі)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Слайд 2

Подорож у часі Доісторичні часи. Життя первісної людини. За якими правилами жили первісні люди? Якими законами вони користувалися?

Слайд 3

Подорож у часі Перші в історії держави: Шумер, Аккад, Вавилонія, Ассирія, Фінікія, Персія, Єгипет, Стародавні Індія та Китай та ін. Чому люди об’єдналися? Що стало причиною появи перших держав? Чи потрібні були тут правила? Які? Наведіть приклади.

Слайд 4

Подорож у часі Феодальний лад. Капіталізм. Як змінюються правила життя людей у ці часи? Що впливає на формування правил, норм, законів?

Слайд 5

Подорож у часі Сучасне суспільство Порівняйте сучасні правила та норми суспільного життя. Які спільні та відмінні ознаки ви знаходите у минулому та сучасному світі?

Слайд 6

ЗАПАМ’ЯТАЙ! Правило – загальноприйнятий спосіб або порядок дій, певне положення, в якому відображено взірець діяльності або поведінки людини. Соціальні норми – правила, вироблені суспільством чи групою людей у процесі спільного життя і діяльності. Звичаї – це правила, що закріплюються у свідомості людей як найбільш корисні чи розумні за певних умов моделі поведінки, які передаються від покоління до покоління.

Слайд 7

Поясніть зміст словосполучень: брати за правило, відступати від правил, не в моїх правилах, за всіма правилами, залізне правило, як правило. - За словосполученнями пригадайте приклади життєвих ситуацій та проаналізуйте їх.

Слайд 8

Презентацію “За якими правилами ми живемо (подорож у часі)” підготувала учитель історії та правознавства Теклинської ЗОШ І-ІІ ст. Плясунова Ніна Григорівна 2013 рік

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство