X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правовий статус фермерських господарств

Завантажити презентацію

Правовий статус фермерських господарств

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правовий статус фермерських господарств

Слайд 2

Фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян із створенням юридичної особи, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, займатися її переробкою та реалізацією з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм для ведення фермерського господарства, відповідно до закону. Правовий статус та особливості створення фермерських господарств в Україні визначені спеціальним Законом України «Про фермерське господарство» від 19 червня 2003 року  

Слайд 3

Фермерське господарство діє на підставі Статуту. У Статуті зазначаються: найменування господарства; його місцезнаходження, адреса; предмет і мета діяльності; порядок формування майна (складеного капіталу); органи управління, порядок прийняття ними рішень; порядок вступу до господарства та виходу з нього; інші положення, що не суперечать законодавству України.

Слайд 4

Фермерське господарство може бути створене одним громадянином України або кількома громадянами України, які є родичами або членами сім'ї, відповідно до закону. Право на створення фермерського господарства має кожний дієздатний громадянин України, який досяг 18-річного віку та виявив бажання створити фермерське господарство. Головою фермерського господарства є його засновник або інша визначена в статуті особа. Голова фермерського господарства представляє фермерське господарство перед органами державної влади, підприємствами, установами, організаціями та окремими громадянами чи їх об'єднаннями відповідно до закону.

Слайд 5

Членство в фермерських господарствах Членами фермерського господарства можуть бути подружжя, їх батьки, діти, які досягли 14-річного віку, інші члени сім'ї, родичі, які об'єдналися для спільного ведення фермерського господарства, визнають і дотримуються положень Статуту фермерського господарства. Членами фермерського господарства не можуть бути особи, які працюють у ньому за трудовим договором (контрактом). При створенні фермерського господарства одним із членів сім'ї інші члени сім'ї, а також родичі можуть стати членами цього фермерського господарства після внесення змін до його Статуту.

Слайд 6

Землі фермерських господарств Землі фермерського господарства можуть складатися із: земельної ділянки, що належить на праві власності фермерському господарству як юридичній особі; земельних ділянок, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві приватної власності; земельної ділянки, що використовується фермерським господарством на умовах оренди.

Слайд 7

Права володіння та користування земельними ділянками, які знаходяться у власності членів фермерського господарства, здійснює фермерське господарство.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство