X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Право на освіту в Україні"

Завантажити презентацію

"Право на освіту в Україні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Право на освіту в Україні

Слайд 2

Одним із важливих надбань людства, яке знайшло своє закріплення в міжнародно-правових актах, а також Конституції України, є право на освіту.

Слайд 3

Знання і освіта, отримані в навч.закладах допомагають людям реалізувати здібності, бути конкурентоспроможними.

Слайд 4

Основні принципи в освіті: Доступність; Гуманізм, демократизм; Зв’язок зі світовою та нац.історією, культурою; Науковість; Незалежність освіти від політичних партій та релігійних організацій; Безперервність і різноманітність.

Слайд 5

Загальноосвітній навчальний заклад-установа, що забезпечує реалізацію права громадян на загальну середню освіту.

Слайд 6

Типи загальноосвітніх та ін. навчальних закладів системи загальної середньої освіти

Слайд 7

Найбільш розповсюдженим навч.закладом для здобуття середньої освіти є середня загальноосвітня школа I-IIIст.: I ступінь - початкова школа; II ступінь – основна школа; III ступінь – старша школа, як правило, з профільним спрямуванням.

Слайд 8

Ліцей – загальноосвітній навч. заклад III ступеня з профільним навчанням допрофесійною підготовкою. Гімназія – загальноосвітній навч.заклад I-III ступенів з поглибленим вивч.окремих предметів відповідно до профілю.

Слайд 9

Колегіум – загальноосвітній навч.заклад III ступеня філологічно-філосовського або культурно-естетичного профілів

Слайд 10

Спец.школа (школа-інтернат) – загальноосвітній навч. заклад I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів. Загальноосвітня школа-інтернат – загальноосвітній навч.заклад з частковим або повним утриманням за рахунок держави дітей, які потребують соц.допомоги.

Слайд 11

Школа соц.реабілітації – загальноосвітній навч.заклад для дітей, які потребують особливих умов виховання (створюється окремо для хлопців і дівчат).

Слайд 12

Позашкільний навчально-виховний заклад – навч.заклад для виховання дітей та задоволення їхніх потреб у додатковій освіті за інтересами (науковими, технічними, художньо-естетичними, спортивними тощо).

Слайд 13

Професійно-технічний навч.заклад – навч.заклад для забезпечення потреб громадян у професійно-технічній повній загальній середній освіті.

Слайд 14

Навчальний процес – це спільна діяльність учителів, дітей, батьків та ін.осіб по створенню умов та забезпеченню необхідного суспільству рівня освітніх знань, компетентностей та вихованості. У навч.процесі приймають участь насамперед учні, вчителі, а також батьки учнів.

Слайд 15

Сучасне життя як ніколи потребує ерудованих людей з високим професійним рівнем.

Слайд 16

Презентацію виконала учениця 9-В класу: Соломко Юлія

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство