X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Права людини

Завантажити презентацію

Права людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Права людини и громадянина.Загальна декларація прав людини.

Слайд 2

Міжнародні документи Права людини-це її соціальна спроможність вільно діяти,самостійно обирати вид і міру своєї поведінки з метою задоволення різнобічних матеріальних и духовних потреб шляхом користування певними соціальними благами в межах,визначеними законодавчими актами Статут ООН (Сан- Франциско. 1945р.) Загальна декларація прав людини (ООН. 1948р.) Європейська конвенціяпро захист прав людини і основних свобод (Рим.1950р.) Європейська соціальна хартія (Турин.1961р.) Міжнародний пакт про економічні,соціальні і культурні права(ООН. 1966) Міжнародний пакт про громадянські і політичні права(ООН.1966р.) Заключний акт Наради з безпеки тп співробітництва в Європі — НБСЄ (1975р.) Конвенція про права людини(1989р.)

Слайд 3

Громадянскі права- це можливість громадянина брати участь у громадському та державному житті, вносити пропозиції про поліпщення роботи державних органах, безпосередньо брати участь у різних об'єднаннях громадян. Це право: на життя,на таємницю листування,на власну недоторканість,на недоторканість житла т.н Політичні права-це можливість людей, що характеризує їхнє фізичне та біолоічне існування, задоволення матерільних та духовних потреб Це:право на вільне зібрання и в партії,право на проведення мітингів,зборів,походів завчасно попередищи органи місцевого самоврядування.

Слайд 4

Соціально-економічні-це можливості людини і громадянина,що характеризує їхню участь у виробленні матеріальних благ та можливість забезпечити соціальні умови життя Це:право на приватне підприємство право на власність,право на страйк,право на відпочинок,право на заробітну плату не нижче від визначених законом. Культурні права- це можливість доступудо духовних ціностей свого народі(нації) та всього людства Це:право на освіту,Право на свободу наукової,творчої та художньої творчості.

Слайд 5

Екологічні права- це права людини и громадянина на безпечне екологічне середовише Обов'язок-це суб'єктивно обумовленна вимога держави до особи діяти чітко визначним у законі чином або утримуватися від певних дій.

Слайд 6

Основні обов'язки людини і громадянина -Не заподіювати шкоди приподі,культурній спадщини. -Відшкодовувати завданні збитки. -Сплачувати податки и збори. -Шанувати державні символи Украини. -Неухильно додержуватися Конституції та Законів. -України,не посягати на права і свободи інших людей.

Слайд 7

Гарантії прав людини і громадянина- це умови та засоби,що забезпечують ефективну реалізацію прав і свобод кожної людини і громадянином

Слайд 8

Гарантом прав людини і громадянина є Президент України

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство