X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Організація правової освіти та правового виховання в спеціалізованій школі № 125

Завантажити презентацію

Організація правової освіти та правового виховання в спеціалізованій школі № 125

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Організація правової освіти та правового виховання в спеціалізованій школі № 125 Дніпровського району м. Києва

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Співпраця з громадськими організаціями міста Служба у справах сім’ї та молоді Дніпровського району; Центр соціальної служби для дітей, сім’ї та молоді Дніпровського району; Міжнародна організація “Батьківство”; Африканська рада в Україні.

Слайд 5

Діяльність органів самоврядування

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Волонтерський рух (лекції на тему) 1. Наркотики. Незнання наслідків. 2. Вплив друзів. 3. Профілактика негативних явищ в молодіжному середовищі. 4. Безцільний спосіб життя. Наслідки. 5. Кохання та захоплення (профілактика розлучень). 6. Хвороби, що передаються статевим шляхом. 7. Цінність очікування.

Слайд 9

Слайд 10

Теми лекторію правових знань (щороку оновлюються): “Поняття держави та її ознаки”; “Співвідношення і взаємодія держави і особи”; “Право та його ознаки”; “Законність, правовопорядок, суспільний порядок і дисципліна”; “ Народовладдя в Україні та форми його здійснення ”; “Загальні засади демократичного конституційного ладу України”; “Трудова дисципліна, як різновид дисциплін”, “Правові основи забезпечення зайнятості неповнолітніх і вивільнених працівників”, «Права та обов’язки природокористування», «Складові природозаповідного фонду»; «Цивільно-правові відносини, їх виникнення, зміна та припинення»; «Захист цивільних прав»; «Основи сімейного права України».

Слайд 11

Виховні години на правову тематику (щороку оновлюються): „Наші серця тобі, Україно!” „Україна і ООН”; «Неформальні об’єднання і молодь»; „Дзвони минулого” (до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій); „Твої права і обов’язки”; „День Соборності України; „Бій під Крутами – біль українського народу”; „Основний закон України – Конституція”.

Слайд 12

БІБЛІОТЕЧНІ ВИСТАВКИ: День Державного прапора України; До дня Української Незалежності; Міжнародний день миру; День народження державного діяча України, історика М.Грушевського; Міжнародний день похилого віку; До всесвітнього дня захисту тварин; До Міжнародного дня організації об’єднаних націй; День заснування ЮНЕСКО; Міжнародний день толерантності; Міжнародний день студентів; Всесвітній день дітей; До Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій; Всесвітній день боротьби зі СНІДом; День прав людини; День Соборності України; День пам’яті героїв Крут; Міжнародний день рідної мови; День Захисника Вітчизни.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Правознавство