X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відділення Виноградівської філії МАН

Завантажити презентацію

Відділення Виноградівської філії МАН

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Мала академія наук України є творчим об‘єднанням учнівської молоді, яке забезпечує її інтелектуальний і духовний розвиток, підготовку до активної діяльності в галузі науки, сприяє самовизначенню в майбутній професії. ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ: виявлення, розвиток та підтримка юних талантів і обдарувань; створення умов для творчого самовдосконалення учнівської молоді та його стимулювання; сприяння додатковій освіті учнів шляхом залучення до творчої діяльності; пропаганда наукових досліджень юної молоді; забезпечення державної підтримки юних науковців. ФРМИ ДІЯЛЬНОСТІ: робота в гуртках, які працюють, в основному, при освітніх закладах району; індивідуальна робота учнів під керівництвом спеціалістів галузевих науково- дослідницьких установ; колективна робота творчих груп; наукові конференції, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, виставки творчих проетів; заочні школи та консультації для учнів; сезонні наукові школи та оздоровчі наукові табори в канікулярний час.

Слайд 4

Закарпатське територіальне відділення МАН створено в лютому 1998року. Тоді Виноградівський район було віднесено до Південної філії, з центром у м. Берегово. А з 2002 року наказом управління освіти ОДА виділено в окрему філію Малої академії наук при Виноградівському центрі позашкільної роботи з дітьми . Основна мета МАН- це виявлення та підтримка талановитої молоді Виноградівщини, забезпечення розвитку здібностей учнів; виявлення та відбір обдарованих дітей;створення умов для творчого розвитку підростаючого покоління; формування наукової зміни; сприяння професійному визначенню вихованців.

Слайд 5

Ефективність цієї роботи залежить від належного кадрового забезпечення закладу МАН. Ще одне вагоме підгрунтя- це співпраця з вищими навчальними закладами, науково-дослідницькими лабораторіями. На жаль, наші вихованці обмежені лише шкільними лабораторіями, які не завжди дають можливість для проведення необхідних дослідницьких експериментів. Хоча при цьому виконують і захищають роботи, які займають призові місця як в обласних конкурсах, так і на Всеукраїнських.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Робота в гуртках Малої академії спрямована на залучення учнівської молоді до творчої діяльності, кінцевою метою якої є написання і захист науково-дослідницьких робіт.

Слайд 10

НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ДОСЯГНЕННЯ. ПРИЗЕРИ ОБЛАСНОГО ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ МЕТОДИЧНИХ РОЗРОБОК

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо