X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Самопрезентація

Завантажити презентацію

Самопрезентація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

вчителя української мови та літератури Патієвич Вікторії Степанівни Дата народження: 18. 06. 1981р.

Слайд 2

Ще не вмерла України і слава, і воля… Павло Чубинський Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що своя Сенека Свою Україну любіть. Любіть її … Во врем’я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть Тарас Шевченко Патієвич В.С.

Слайд 3

Той, хто не любить своєї країни, нічого любити не може Д. Байрон Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна І.Світличний Тобі, Україно моя, і перший мій подих, І подих останній тобі В.Еллан Патієвич В.С.

Слайд 4

Анкетні дані: У 2003 році закінчила Волинський державний університет ім. Лесі Українки. Рік попередньої атестації: 2012 Рік підвищення кваліфікації: 2014

Слайд 5

Патієвич В.С. Педагогічне кредо: Кожна дитина – це особистість. І головне, не втрачати її, не знівечити той Божий дар, призначений саме тобі Вчитель української мови та літератури Любомльського НВК “ЗОШ І – ІІІ ст – районна гімназія” ім.Наталії Ужвій

Слайд 6

Методична проблема, над якою працює педагогічний колектив НВК Формування гармонійної особистості на основі поєднання національного виховання та нових освітніх технологій Науково-методична проблема вчителя-предметника Формування всебічно розвиненої та духовно багатої особистості, спроможної до репрезентації власної індивідуальності Патієвич В.С.

Слайд 7

Навчальна діяльність

Слайд 8

Позаурочна діяльність Екскурсії; Мовні та літературні свята; Інсценізації художніх творів; Зустрічі з письменниками рідного краю; Гурткова робота; Факультативи; Індивідуальна робота з обдарованими дітьми; Консультації у підготовці до ЗНО Патієвич В.С.

Слайд 9

Патієвич В.С.

Слайд 10

Основні сучасні освітні технології, які допомагають мені більшою мірою досягти поставлених цілей Особистісно-орієнтоване навчання (використовую ідеї Подмазіна С., Фурман А., Якиманської А.) Інтерактивне навчання (використовую ідеї В. Сухомлинського, Ш. Амонашвілі) Патієвич В.С.

Слайд 11

Як досягаю поставлених результатів: Пасивне навчання, коли учні є лише “приймачами” інформації (лекція) Активне навчання, коли здійснюється зворотний зв’язок між учителем і учнями (бесіда, фронтальне опитування) або учень самостійно здобуває чи застосовує знання (самостійне опрацювання розділу підручника, укладання списку запитань до нього, написання письмової роботи за власною темою тощо) Інтерактивне (взаємне) навчання, яке передбачає обмін інформацією між усіма учасниками навчального процесу (дебати,) Патієвич В.С.

Слайд 12

Методи навчання Патієвич В.С.

Слайд 13

Патієвич В.С.

Слайд 14

Голова методичної комісії Любомльського освітнього округу №1 Засідання методичної комісії; Відкриті уроки; Обмін досвідом; Моніторинг знань учнів; Відкриті виховні заходи; Методична допомога молодим спеціалістам Патієвич В.С.

Слайд 15

Керівник секції “Українська література” МАН Патієвич В.С.

Слайд 16

Моя гордість

Слайд 17

А ще я - жінка-мама

Слайд 18

Наші перемоги Патієвич В.С.

Слайд 19

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо